Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.01.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4113 / 3942
1) Чи можна подати до органу оскарження одну скаргу яка би стосувалася всіх або декількох частин предмета закупівлі (лотів), рішення щодо яких викладені в одному протоколі тендерної комісії? 2) Який розмір та порядок справляння плати за подання однієї скарги яка би стосувалася всіх або декількох частин предмета закупівлі (лотів), рішення щодо яких викладені в одному протоколі тендерної комісії?
Відповідь
12.01.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4597 / 4380
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення стосовно ситуації, що виникла. Учасником процедури закупівлі було оскаржено дії замовника до суду. В позовній заяві позивач просив визнати незаконним та скасувати рішення тендерного комітету, яким було визначено переможця процедури закупівлі. Разом з позовною заявою позивачем було подано заяву про забезпечення позову, в якій заявник просив суд заборонити відповідачу укладати з переможцем процедури закупівлі договір про закупівлю. Суд задовольнив заяву позивача та ухвалою про забезпечення позову заборонив відповідачеві на період розгляду справи у суді укладати договір про закупівлю з переможцем процедури закупівлі. Відповідно до ч. 2 ст. 32 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Згідно з ч. 8 ст. 18 Закону розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених частиною другою статті 32, абзацом восьмим частини третьої статті 35 цього Закону. Перебіг цих строків продовжується з дня, наступного за днем прийняття рішення органом оскарження за результатами розгляду скарги, рішення про припинення розгляду скарги або рішення про залишення скарги без розгляду. Разом з цим, дана норма стосується порядку оскарження процедури закупівлі до органу оскарження, яким відповідно до підпункту 14 ч. 1 ст. 1 Закону є Антимонопольний комітет України. У зв’язку з вищевказаним, просимо Вас надати роз’яснення, чи зупиняється перебіг строку для укладання договору, встановленого ч. 2 ст. 32 Закону, у разі оскарження процедури закупівлі до суду? Чи можливе укладання договору про закупівлю у разі скасування судом ухвали про забезпечення позову, яка перешкоджала його укладанню?
Відповідь
28.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5567 / 5618
Цим листом висловлюємо Вам свою повагу та звертаємось щодо наступного: ТОВ «Ауфбау» бере участь у процедурі відкритих торгів з публікацією англійською мовою «Автоліфт бортового харчування (кейтерінг)» номер у ЦБД UA-2016-10-19-000294-c. На етапі пре-кваліфікації Замовник відповідно до Протоколу №49 розгляду тендерних пропозицій від 25.11.2016 відхилив пропозицію ТОВ «Ауфбау». Відповідно до ст.18 Закону України «Про публічні закупівлі» ТОВ «Ауфбау» 29.11.2016 р було подано скаргу до АМКУ, яка була прийнята до розгляду 02.12.2016 р, що зупиняє перебіг строків, установлених частиною другою статті 32, абзацом восьмим частини третьої статті 35 цього Закону , а процедура закупівлі змінила статус на заблоковану. Скарга буля розглянута та 19.12.2016 р. була опублікована Інформація про резолютивну частину рішення, а 22.12.2016 р опубліковане Рішення №2147-р/пк-пз від 19.12.2016 р., у якому Постійно діюча колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства в сфері публічних закупівель постановила зобов’язати КП МА «Київ» скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Ауфбау». 23.12.2016 р. Замовник опублікував Протокол №59, відповідно до якого ТОВ «Ауфбау» допущене до аукціону за даною процедурою закупівлі. Відповідно до п.5 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі» Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендеру та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п'ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій. Станом на 27.12.2016 р початок аукціону зазначається 20.12.2016 14:51:40. Тобто системою не була визначена дата і час проведення аукціону після розгляду скарги АМКУ та публікації Замовником протоколу. Просимо роз’яснити: 1. Чи правильно ми зрозуміли, що фактом поновлення процедури закупівлі є публікація протоколу рішення Замовника , а не резолютивної частини рішення АМКУ чи оприлюднення Рішення АМКУ в повному обсязі? 2. Яким чином електронна система запрограмована на визначення дати аукціону, тобто чи береться до уваги те ,що 2 та 9 січня згідно РОЗПОРЯДЖЕННЯ Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 850-р в Україні не робочі дні? Та ким контролюється встановлення/не встановлення дати проведення аукціону після розгляду скарги? Додатки. 1. Знімок екрану з відображенням термінів закупівлі на електронному майданчику Смарттендер станом на 27.12.2016 11:33. 2. Знімок екрану з відображенням протоколів розгляду закупівлі на електронному майданчику Prozorro станом на 27.12.2016 12:06.
Відповідь
26.12.2016 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4454 / 4493
Доброго дня, Підкажіть, будь ласка, на якому ресурсі працює електронний сервіс з прийняття електронних скарг, в порядку ст. 18 Закону. Чи можливо надіслати покрокову інструкцію подання, а радше, реєстрації такої скарги для її правильного відображення та прийняття. Можливо розроблялась презентація, чи методичка з відповідними фото інтерфейсу. Якщо можливо, скиньте, будь ласка, на мейл запитувача. Заздалегідь вдячна та з повагою,
Відповідь
13.12.2016 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5992 / 5797
Доброго дня! Наша компанія приймала участь у відкритих торгах на платформі "Прозоро" (https://bid.e-tender.biz) закупівля UA-2016-11-16-001428-b. Узагальнена назва закупівлі: Роботи з Будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» ДСТУ БД.1.1-1.2013 (Код ДК:021-2015: 45200000-9 (Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва) (В тому числі поставка та монтаж обладнання) (Внутрішні інженерні мережі кондиціювання та холодозабезпечення) Плануємо оскаржити рішення тендерного комітета та подати скаргу в Антимонопольний Комітет. Будь-ласка допоможіть розрахувати розмір плати за подання скарги. Вищевказанний предмет закупівлі кваліфікується як процедура закупівлі робіт, чи як закупівля товару? Заздалегіть вдячні. Дуже розраховуємо на оперативну відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2