Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13618 / 13532
Добрий день! Допоможіть будь ласка розібратись у наступній ситуації. Замовник (орган місцевого самоврядування) оголосив процедуру відкритих торгів на закупівлю техніки. Під час оголошення очікувана вартість закупівлі складала 1500000,00грн. Через декілька днів після оголошення відкритих торгів на зазначену закупівлю були виділені додаткові кошти – 200000,00грн., тобто загальна закладена вартість придбання зазначеної техніки вже складає 1700000,00грн. Питання: 1) Чи можливо (буде правомірним) внести зміни у річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів по зазначеній закупівлі? 2) Чи взагалі потрібно вносити зміни у річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів по зазначеній закупівлі? 3) Як в даному випадку діяти тендерному комітету?
Відповідь
27.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13596 / 13014
Доброго дня! На момент завершення торгів, після укладання договору з підрядчиком було виявлено розбіжність назви предмету закупівлі у договорі з назвою предмету закупівлі у звіті про результати проведення процедури закупівлі(UA-2016-08-25-00092-A), а саме у пункті 3 (конкретна назва предмету закупівлі) замість назви предмету закупівлі вказано "Закупівля здійснюється щодо предмету закупівлі в цілому". Дані розбіжності є перешкодою для казначейської служби, що здійснює фінансування за рахунок державних коштів. Чи можливо на сьогодні здійснити коригування звіту про результати проведення процедури з метою подальшого фінансування обєкту та виправлення допущеної технічної помилки.
Відповідь
03.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13375 / 13006
Тендерний комітет планує проведення відкритих торгів на закупівлю робіт. Серед вимог до банківської гарантії, з метою відбору лише відповідальних та зданих якісно і своєчасно виконати великий обсяг робіт, пропонується встановити вимогу, щодо оформлення її в банку, який має ліцензію НБУ та відноситься до банків перших трьох груп (рішення Комітету з питань нагляду та регулюванням діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем НБУ від 31.12.2015 року).Чи не є дана вимога дискримінаційною?
Відповідь
07.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13194 / 12884
1.Чи має право замовник змінити істотні умови до договору про закупівлю, керуючись частиною 4 статті 36 Закону, після укладання договору, але в період дії тендерної пропозиції учасника?(ціна за од. товару) 2.Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Питання полягає в наступному: в цьому випадку за який період (термін/строк) необхідно визначити коливання ціни товару на ринку?
Відповідь
01.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13135 / 12745
Відповідно до норм частини 3 ст. 17 Закону України "Про пубічні закупівлі" Переможець торгів у строк, що не перевищує п'яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Яким чином здійснюється надання даних документів (за допомогою електронної системи чи у вигляді паперових документів)? Чи має технічну можливість Переможець довантажувати документи після оприлюднення Замовником повідомлення про наміри укласти договір про закупівлю?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2