Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.03.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
81 / 87
Виконавчий комітет Слобожанської селищної ради просить надати роз’яснення щодо застосування пп.7 п. 19 Особливостей під час внесення змін до договору про постачання (закупівлю) електричної енергії у разі зміни (збільшення/зменшення) середньозважених цін на електроенергію на ринку “на добу наперед”, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни. В договорі про закупівлю визначено механізм регулювання ціни за одиницю товару для кожного календарного (звітного) місяця та розраховується за формулою: Ц = (СРДН + Т + П)*1,2. Постачальник здійснює коригування ціни шляхом збільшення/зменшення відповідної складової Срдн за даними опублікованими Оператором ринку по результатам торгів на ринку «на добу наперед» у розрахунковому періоді. У разі збільшення складової Срдн чи може збільшуватися сума договору про закупівлю без зміни обсягів закупівлі електричної енергії? Постачальник відмовляється збільшувати суму договору пояснюючи це тим, що у чинному законодавстві з питань закупівель не міститься прямої норми про те, що сума договору може бути збільшена у випадку застосування пп.7 п. 19 Особливостей та, що при таких обставинах внесення до договору положення про збільшення суми договору має потенційний ризик настання негативних наслідків порушення чинного законодавства як для Замовника, так і Постачальника.
Відповідь
12.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
224 / 228
Чи існують якісь обмеження за назвою чи типом об'єкта будівництва (навчальний корпус, котельня, укриття, покрівля, ін) щодо право замовника на укладення договору за пп. 4 п.14 Особливостей, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідь
12.03.2024 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
109 / 115
Доброго дня. Не має посилення на відміну переговорної процедури! Як що була, що заміщує її? Надайте роз'яснення будь ласка за цією процедурою. Бо виникають нагальні потреби у специфіки роботи (медичні).
Відповідь
11.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
68 / 74
Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» (далі – Об’єднання) засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і безпосередньо підпорядковується Київській міській державній адміністрації. Об’єднання одночасно може бути і замовником, і учасником тендерних процедур, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», отримує фінансування для реалізації бюджетно-цільових програм (виступає Замовником торгів) та проводить господарську госпрозрахункову діяльність (виступає Учасником торгів та Виконавцем). При здійсненні госпрозрахункової діяльності Об’єднання, у якості Учасника торгів, у разі перемоги, за потреби, може виникнути необхідність залучати співвиконавців (субпідрядників) для виконання договірних зобов’язань. Враховуючи вищезазначене, просимо надати вичерпну відповідь нерекомендаційного характеру, чи може Об’єднання, для виконання робіт чи надання послуг залучати субпідрядника (співвиконавця), якого зазначив в своїй тендерній пропозиції (або без зазначення, якщо об’єм співвиконання менше 20%), будучи учасником процедури закупівлі, після оголошення його переможцем торгів. .Залучення субпідрядника планується оформити шляхом укладання прямого договору без урахування вартісних меж, встановленим Законом України «Про публічні закупівлі» та без застосування тендерної процедури закупівлі. Крім цього, просимо зазначити нормативні документи, які підтверджують правомірність укладання прямого договору без застосування процедури торгів для виконання основного договору по якому Об’єднання виступало учасником/переможцем/виконавцем. 11.03.2024 на електронну скриньку [email protected] надійшла відповідь, яка не надала відповідь на поставлені запитання, а саме: "Чи може Об’єднання, для виконання робіт чи надання послуг залучати субпідрядника (співвиконавця), якого зазначив в своїй тендерній пропозиції (або без зазначення, якщо об’єм співвиконання менше 20%), будучи учасником процедури закупівлі, після оголошення його переможцем торгів? Чи може об"єднання залучати субпідрядника(ків) без застосування тендерної процедури закупівлі, відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
11.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
150 / 155
Товариство в 2023 році виграло тендер на постачання електричної енергії зі строком поставки до 31.12.2023р. включно. У грудні 2023 року Замовник звернувся до нас із проханням продовжити договір у зв'язку із необхідністю проведення процедури закупівлі на 2024 рік (підстава - п. 6 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі"), договір було продовжено до 28.02.2024р. зі збільшенням його вартості на 20%. Однак, у лютому 2024р. Товариство отримало від Замовника листа, у якому останній повідомив про відсутність коштів по договору для оплати вартості електричної енергії, спожитої за січень та лютий 2024р. та запропонував укласти прямий договір у відповідності до пп.7 п. 13 Постанови № 1178. Враховуючи наведене просимо надати роз'яснення чи можливо укласти прямий договір на підставі пп. 7. п. 13 Постанови № 1178, якщо товаром в даному випадку є електрична енергія
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2