Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.11.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1962 / 1990
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, якщо комунальне підприємство змінило організаційно-правову форму на комунальну організацію (установу, заклад) і ЄДРПОУ не змінилось чи потрібно переробляти КЕП уповноваженій особі та перездавати тестування?
Відповідь
27.07.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2281 / 2342
Директор підприємства/Замовник процедури закупівлі надає довіреність співробітнику підприємства (заступнику) представляти інтереси та виступати від імені підприємства з питань здійснення публічних закупівель. Чи несе відповідальність директор підприємства за правильність здійснення закупівлі? Чи може головний бухгалтер підприємства надати аналогічну довіреність заступнику на право підпису документів з питань здійснення публічних закупівель?
Відповідь
18.05.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2529 / 2626
В 2021 році розпорядженням селищного голови спеціаліста І категорії юридичного відділу було визначено уповноважеою особою з питань проведення закупівель/спрощених закупівель. В 2022 року ця особа стає начальником юридичного відділу. Чи потрібно вносити зміни до розпорядження у зв'язку зі зміною посади. Особа пройшла тестування, отримання сертифікат. Прив'язка УО йде до РНОКПП особи, а не до посади. Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь
22.02.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3493 / 3360
Просимо надати роз’яснення щодо правомірності призначення головного бухгалтера закладу уповноваженою особою, відповідно до Закону. Згідно зі статтею 105 Кодексу Законів про Працю України працівники, можуть виконувати додаткову роботу за іншою професією (посадою). При цьому їм проводиться доплата за суміщення професій (посад), але чи не являється головний бухгалтер зацікавленою особою, адже має право другого підпису?
Відповідь
27.01.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3022 / 3180
1. Чи можуть бути покладені обов'язки УО на штатного працівника держслужби без його згоди, і без доплати за додаткове навантаження? 2. Чи можливе, на законних підставах, внесення до посадової інструкції держслужбовця обов'язків уповноваженої особи з публічних закупівель? 3. Яким чином здійснити доплату держслужбовцю за УО без введення до штату посади "Уповноважена особа", враховуючи положення ст.52 Закону 117-IX від 19.09.2019?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2