Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.05.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
859 / 922
Прошу надати роз'яснення стосовно наступного питання: в спрощеній закупівлі на підтвердження виконання кваліфікаційних вимог учасником було подано документ, що був виданий в іноземній державі та викладений іноземною мовою, також учасник додав власноруч зроблений переклад українською мовою. В умовах тендерної документації не було жодних згадок про мови, якими можуть бути подані тендерні пропозиції. Чи зобов'язаний був учасник, що подав документи видані в іноземній державі, здійснити їх легалізацію відповідно до ст.13 ЗУ «Про міжнародне приватне право» , щоб визнати ці документи офіційними та дійсними на території України для подання в тендерній пропозиції? Чи зобовязаний учасник, для визнання офіційним документу викладеного іноземною мовою і подальшого подання його в складі тендерної пропозиції, здійснити передбачену процедуру нотаріального засвідчення перекладу документу?
Відповідь
28.04.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
903 / 918
Просимо надати роз’яснення з таких питань: 1) Чи може замовник купувати кілька товарів по одному коду дк, вартість яких окремо по кожному не перевищує 50 тис. грн без запиту ціни через каталог? Якщо так, то чи для цього потрібно робити різні закупівлі чи можна купити однією загальною? Приклад. Замовнику потрібні: - папір на 49 000 (30190000-7) - ручки на 25 000 (30190000-7) В такому разі йому потрібно проводити запит ціни пропозицій чи можна прямою закупівлею? 2) Чи може замовник, у разі, якщо запит ціни пропозицій не відбувся двічі через відсутність пропозицій, провести переговорну процедуру або придбати товари без використання електронної системи закупівель у випадку, якщо очікувана вартість за окремим товаром перевищує 50 тис. грн?
Відповідь
23.04.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1044 / 1066
Доброго дня! "Спрощена закупівля", якщо службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, є в ЄДР осіб,які вчинили корупційні чи повязані з корупцією правопорушення (є точна інформація, що це саме ця особа), чи зобов’язаний замовник відхилити тендерну пропозицію даного учасника на підставі п. 3 частини першої ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
15.04.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
887 / 901
Доброго дня. Існує підписаний договір на суму 49 тисяч по коду 3023 (Комп"ютерне обладнання) . Існує необхідність додаткових закупів з даним учасником по коду 3021 також на суму до 50 тисяч. Чи не буде це ухиленням від спрощеної процедури? Дякую
Відповідь
30.03.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
984 / 978
Доброго дня. Прошу Вас надати роз'яснення, щодо ситуації в спрощених закупівлях. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-16-012942-c. В даній закупівлі за результатами аукціону ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР-БУД" дало найменшу цінову пропозицію. Якщо відкрити початкові документи пропозиції то ми побачимо, що вартість матеріальних ресурсів 260000,00 без оподаткування(273000,00 з податком). виникає питання яким чином будуть проводитись роботи, якщо кінцева пропозиція дешевша від вартості матеріальних ресурсів, згідно ЗУ Про публічні закупівлі, виконавець(підрядник) не має права продавати матеріали з націнкою, тому виникає абсурдна ситуація. Якщо проаналізувати попередні закупівлі даного виконавця то побачимо, що за результатами аукціону у нього різко дешевшають матеріали(часом навіть в декілька разів). Виникають наступні питання: 1. Чи може виконавець робіт за результатами аукціону зменшувати вартість матеріальних ресурсів.? 2. Якщо може то чому не виконується норма закону, щодо націнки на матеріальні ресурси.? Дякую. Чекаємо на роз'яснення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2