Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
26 / 16
Чи потрібно при визначенні переможця відкритих торгів завантажувати в систему протокол УО про визначення переможця, і що робити, якщо протокол не будо завантажено? Дякую за відповідь.
Відповідь
12.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
259 / 246
Нами розпочато процедуру закупівлі відкриті торги. Рішенням сесії міської ради у нас змінюється назва закладу. На момент підписання договору ми вже будемо мати нову назву і нову печатку. Як діяти в таких випадках? Чи повинні ми відмінити торги або вносити зміни до ТД і в якій частині?
Відповідь
03.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
116 / 115
Добрий день. Прошу надати відповідь по суті. Чому ЦЗО проводить відкриті торги з публікацією англійською мовою, якщо Замовник подає Заявку на проведеня закупівлі по предмету на суму 300000,00 грн. відповідно до затвердженого кошторису?
Відповідь
02.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
207 / 208
Доброго дня! Інформаційно-телекомунікаціна система "Prozorro" є основою електронної системи закупівель, що функціонує відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" та розроблена відповідно до технічного завдання, затвердженого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Під час відхилення тендерної пропозиції торгівельні майданчики (які працюють відповідно до технічної реалізації прозорро) технічно надають можливість обрати підставу лише визначену ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі" . Враховуючи, що система має відповідати вимогам Закону, чи означає це, що ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі" містить вичерпний перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції переможця. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
02.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
231 / 226
Відповідно Додатку 4 тендерної документації, учасники процедури закупівлі повинні надати документальне підтвердження відповідності пропозиції учасника технічним вимогам до предмета закупівлі, а саме:  Учасник закупівлі має надати документ, що підтверджує право на надання послуг запропонованої системи, а саме: копію свідоцтва про реєстрацію авторського права (підтвердження авторських майнових прав) учасника на систему, що пропонується, завіреного підписом та печаткою (за наявності) учасника (підприємства, за яким закріплене авторство). В складі тендерної пропозиції учасника якого визнано переможцем відсутня копію свідоцтва про реєстрацію авторського права (підтвердження авторських майнових прав) учасника на систему, що пропонується, завіреного підписом та печаткою (за наявності) учасника (підприємства, за яким закріплене авторство).Крім того, відповідно до частини першої статті 24 Закону Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Таким чином, з питань щодо вимог тендерної документації слід звертатись до конкретного замовника у порядку, передбаченому статтею 24 Закону. Учасник не звертався до Замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звертався до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Тим самим прийнявши всі вимоги та умови тендерної документації Замовника. Чи є це невідповідність тендерної пропозиції учасника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2