Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.12.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
732 / 723
Доброго дня! Підкажіть, склалася наступна ситуація: В грудні 2022 року був укладений договір на послуги мобільного зв’язку на 2023 рік за відповідним кодом ДК 021. Розрахунки за договором проходили на протязі всього 2023 року, кожен місяць. Зараз хочемо заключити новий договір в до 100 тис. грн. відповідно до п. 11 Особливостей. Чи повинні ми враховувати суму коштів за кодом ДК 021, за попереднім договором, яка перейшла на 2023 рік ? Дякуємо!
Відповідь
06.12.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
443 / 477
НАКАЗ Міністерськва фінансів 02.03.2012 № 309 дозволяє укласти договір у поточному році на наступний і зареєструвати його у казначействі протягом 7 днів після затвердження кошторису і це не буде порушенням. Проте думки розділилися. Половина статей пишуть, що ця норма не поширюється на ЗАПИТ ЦІНИ ПРОПОЗИЦІЙ, тільки так можна проводити відкриті торги чи прямий договір, а половина пише, що можна так проводити і запит ціни пропозицій. Тож чи можна укладати договір на 2024 рік за запитом ціни пропозицій і реєструвати його протягом семи днів з дня затвердження кашторису. Чи не буду це порушенням. Бо геть нічого не зрозуміло вже.
Відповідь
30.11.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1235 / 1188
Підкажіть будь ласка, чи можливо при проведенні відкритих торгів на придбання спецтехніки поєднувати фінансування з різних фондів? Мається на увазі кошти з природоохоронного фонду та загального, наприклад.
Відповідь
22.11.2023 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
766 / 749
Доброго дня. Коледж в результаті реорганізації припинить свою діяльність 31 грудня поточного року .З 01 січня 2024 року розпочне свою роботу новостворений коледж ( нова назва, новий код ЄДРПОУ) . Новий коледж пройшов державну реєстрацію в листопаді поточного року і в його штатному розкладі є лише в.о.директора та в.о.голов. бухгалтера, фінансування відсутнє. Чи може призначена уповноважена особа розпочати процедуру відкритих торгів на 2024 рік , якщо статутний капітал коледжу дорівнює нулю.?
Відповідь
21.11.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1351 / 1335
Доброго дня! Під час планування закупівель на наступний рік є потреба придбання товару за одним кодом ДК 021, але на різні суми, залежно від виробничої необхідності підприємства. Чи буде це вважатися порушенням п.6 Особливостей та вказувати на поділ предмету закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури закупівлі відкритих торгів, якщо спочатку будуть закуповуватися нагальні потреби сумами у відповідності до п. 11 Особливостей (до 100 тис. грн.), а потім оголошені процедури закупівель відповідно до чинного законодавства України? Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2