Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.03.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
790 / 894
Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова став переможцем закупівлі послуг з виготовлення науково-проектної документації. Відповідно до тендерної документації передбачалось залучення субпідрядників на виконання умов договору. Вартість робіт субпідрядників становить 300 тис. грн. Ознайомившись з роз'ясненням, розміщеним за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=15b7f331-3100-462b-b6ff-e0002424f90f&lang=uk-UA, просимо надати відповідь щодо того, чи може бути у цьому разі укладений прямий договір із субпідрядником? Який механізм проведення оплати Казначейською службою повинен застосовуватись? Чи потрібно у цьому випадку публікувати укладені зі субпідрядником договори, адже така підстава не зазначена як така, на яку дія Закону не поширюється.
Відповідь
17.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1011 / 1131
Доброго дня, нами оголошена переговорна процедура на водопостачання, відповідно до якої строк поставки з 01.01.2021 по 31.12.2021, наразі в системі триває період прийому оскаржень щодо кваліфікації учасника. Дата завершення: 22.03.2021 00:00, що унеможливлює укладення договору. До моменту укладення договору отримано документи з інформацією, що медична академія змінила назву на медичний університет, який є правонаступником академії без зміни ЄДРПОУ. 1. Чи може університет, як правонаступник, завершити розпочаті процедури шляхом укладення договору? 2. У разі завершення процедур правонаступником, чи правомірне застосування в договорі ч.3 ст.631 ЦК, відповідно до якої сторони можуть установити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення?
Відповідь
15.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
933 / 1013
Доброго дня. В результаті проведення закупівлі, оголошеної Замовником без урахування включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ), переможцем може стати як платник, так і не платник ПДВ. У разі перемоги Учасником-платником ПДВ у кінцеву вартість договору повинен бути врахований податок на додану вартість (ПДВ), і в такому випадку у договорі буде зазначена сума без ПДВ (згідно результату аукціону), що не суперечить ч.4 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» та сума з урахуванням ПДВ. Чи буде суперечити ч.4 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» указання суми з урахуванням ПДВ та чи буде визнаний такий договір нікчемним?
Відповідь
12.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
941 / 1023
Чи являється винагорода (роялті) за отримане право на розповсюдження об'єкта інтелектуальної власності третім особам предметом регулювання до ЗУ «Про публічні закупівлі»? На подібне питання була надана відповідь на запит 475/2020, в якому йде посилання на ін. відповіді 846/2019 та 522/2019 розміщених за посиланнями https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=7eb53d68-608b-4286-a172-db1f88188934&lang=uk-UA та https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=00ce823d-89ad-4753-be66-ac6ce87a8df5&lang=uk-UA Однак, у відповіді на запит №846/2019 йшла мова про оплату винагороди за створений службовий твір, тобто є іншими правовідносинами. А у відповіді на запит № 522/2019 йшла мова про оплату предмету договору особою, яка не є замовником за договором. Відтак, жодне із цих порушених питань не є аналогічними за природою правовідносин, пов'язаних із виплатою саме роялті. У зв'язку з цим ПРОСИМО надати відповідь щодо порушеного питання: Чи являється винагорода (роялті) за отримане право на розповсюдження об'єкта інтелектуальної власності третім особам предметом регулювання до ЗУ «Про публічні закупівлі»? Заздалегідь вдачні за витрачений час та змістовну однозначну відповідь.
Відповідь
03.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
845 / 887
Між Товариством з обмеженою відповідальністю «ЛЕГІОНБУД» (код згідно з ЄДРПОУ 42901715) та Васищівською селищною радою (код згідно з ЄДРПОУ 04396584) за результатами проведення процедури відкритих торгів (номер оголошення UA-2020-05-26-008129-b; було укладено договір про закупівлю № 24-06-02 від 03.07.2020 р. (строк дії договору та виконання робіт до 31.12.2021 р.) на виконання робіт з Реконструкції Васищівського селищного клубу за адресою: вул. Орєшкова, 45 смт. Васищеве Харківського району Харківської області. Враховуючи, що відповідно до Розпорядження КМУ від 12.06.2020 р. № 725-р до Безлюдівської территоріальної громади (КОАТУУ 6325155600) з адміністративним центром в смт Безлюдівка увійшли: Безлюдівська, Васищівська, котлярівська, Лизогубівська і Хорошівська територіальні громади та те, що на даний час Безлюдівська селищна рада (код згідно з ЄДРПОУ 04396555) (далі - Замовник) є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Васищівської селищної ради, виникла проблема згідно якої для оплати за договором Замовнику необхідно зареєструвати фінансові зобов'язання за цим договором на себе у відповідному територіальному органі Державної казначейської служби України, працівники якої в свою чергу відмовляються реєструвати договір без публікації додаткової угоди про зміну замовника у договорі в електронній системі закупівель шляхом оприлюднення нової закупівлі. Просимо роз'яснити порядок дій Замовника та нас як підрядника для завершення виконання робіт за договором та отримання відповідної оплати від Замовника враховуючи вищенаведені обставини.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2