Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
686 / 648
Відповідно до листа Мінекономіки від 03.06.2020р. №3304-04/34835-06 Замовник встановлює вимогу в тендерній документації щодо необхідності підтвердження учасниками процедури закупівлі відсутності підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбаченої п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), при цьому підтвердження таких підстав може бути передбачено в довільній формі. Однак, в Постанові Кабінету Міністрів України від 21.10.2015р. №835 зазначено, що Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг відноситься до даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. А згідно ч. 5 Закону Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних. Враховуючи вищенаведене виникає наступне питання: чи має право Замовник вимагати в тендерній документації необхідність підтвердження учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції відсутності підстави, встановленої п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону?
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
778 / 769
Ми проводимо спрощену закупівлю послуг з поточного ремонту. Учасник пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, являється фігурантом у кримінальному провадженні ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України, яке на даний момент не завершене, а саме: учасник виграв тендер встановивши економічно необгрунтовану низьку ціну та не виконав роботи в повному обсязі (капітальний ремонт приміщення). Чи маємо ми право віхилити даного учасника?
Відповідь
17.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
598 / 592
Добрий день. Відповідно до частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника, зокрема, у разі, якщо у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів). Двадцять восьмого квітня 2020 року набрав чинності Закон України від 06.12.2019 № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі – Закон № 361-IX). Серед найбільш важливих змін, які передбачені Законом № 361-IX та які стосуються проведення процедур закупівель є нова редакція пункту 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», що визначає обсяг і зміст інформації про кінцевих бенефіціарних власників, яка повинна міститись в ЄДР. Також, пунктом 4 розділу X Закону № 361-IX визначено, що юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності Законом № 361-IX, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному Законом № 361-IX, та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності. На підставі вищезазначеного, просимо вас надати консультацію щодо дій замовника, до закінчення передбаченого пунктом 4 розділу X Закону № 361-IX тримісячного строку з дня набрання чинності нормативно-правового акта, яким буде затверджена форма та зміст структури власності, у разі відсутності в ЄДР будь-якої інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, що передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів).
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
583 / 590
Просимо Вас надати роз’яснення з такого питання: Чи зобов'язаний Замовник, на виконання вимог пункту 9 частини першої статті 17 Закону 922-VIII та пункту 9 частини другої статті 9 Закону 755-IV відхилити тендерну пропозицію учасника – юридичної особи, якщо у ЄДР інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань” надана не в повному обсязі (наприклад, відсутня дата народження кінцевого бенефіціарного власника), а можливість її доповнити - відсутня? (більш детально питання викладене в додатковому матеріалі)
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
847 / 835
Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо: учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура; Питання: Якщо постачальник перебуває в стадіїї банкрутства. Чи може замовник посилатися на вищевказану норму закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2