Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.03.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
229 / 227
Доброго дня. Положенням КМУ від 22 липня 2020 р. № 641, пунктом 15 встановлена заборона замовникам здійснювати авансові платежі. За текстом передбачені виключення, при яких можна здійснювати авансові платежі, та по закінченню текста зазначено "інші товари, роботи і послуги, якщо розмір такої оплати не перевищує 30 відсотків вартості їх річного обсягу на строк не більше трьох місяців.". Ми, як потенційний учасник закупівлі, намагаємось з'ясувати для себе, чи має право/буде дійсно замовник здійснювати авансовий платіж (нам стосовно цього чіткої відповіді від замовника не надано). Предмет закупівлі не входить до переліку виключень, вичерпно наведених у постанові. Проте оскільки постанова має також нечітке визначення "інші товари, роботи і послуги", маємо питання - які саме товари, роботи і послуги входять до цього визначення ? Будемо вдячні за надання вичерпної відповіді.
Відповідь
02.03.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
283 / 288
26 лютого 2021 року між Споживачем та Постачальником укладено договір про постачання природного газу за результатами проведення відкритих торгів. Ще після завершення періоду оскарження Постачальник до підписання договору про закупівлю, надіслав Споживачу додаткову угоду про внесення змін до договору як умову підписання договору. Вказана додаткова угода не є прийнятною, оскільки змінює предмет закупівлі, і після підписання договору про закупівлю, у звязку з не підписанням вказаної вище додаткової угоди, про що Постачальник повідомляє лише в телефонному режимі, фактично відмовився від виконання умов договору в частині постачання природного газу, в звязку з чим станом на 1 березня 2021 року при використанні онлайн-сервіса для українських споживачів газу, який дає можливість миттєво отримати дані з Інформаційної платформи Оператора ГТС про своїх постачальників, а також перевірити наявність власного EIC-коду в реєстрах споживачів газу, в тому числі в Реєстрі на відключення від газопостачання, встановлено, що у Споживача з 1 березня 2021 року наявність постачальника природного газу не підтверджено, і споживач внесений до реєстру на відключення, хоча за умовами договору постачання газу Споживачу повинно бути розпочато з 1 березня 2021 року. Ніяких пояснень Постачальник Споживачу не надає у звязку з відсутністю газопостачання, наполягаючи в телефонному режимі про укладання додаткової угоди виключно на його умовах.Станом на 2 березня ситуація не змінилася. За умовами договору одностороннє розірвання договору не допускається, і допускається лише за згодою сторін та за рішенням суду. Питання №1: яким чином поступити Споживачу, щоб застосувати останній абзац підпункту 3 частини 7 статті 3 Закону (укласти прямий договір у звязку з розірванням договору про закуівлю з вини учасника), і при цьому яким чином Споживач повинен довести, що розірвання договору за згодою сторін є з вини учасника (згідно з редакцією Закону).Питання №2: Чи є у Споживача (заклад освіти) у відповідності до Закону інші способи забезпечення постачання газу.
Відповідь
27.02.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
304 / 270
Доброго вечора. Підскажіть будь ласка, з одним постачальником був укладений договір на січень-лютий по природному газу на 41412,23 грн та 5200 куб.м. В лютому ціна на газ піднялася, а куби ми використали 5196, загалом сума по договору виросла, але в нас вже йде спрощена закупівля та є інший учасник, отже як нам заплатити попередньому постачальнику куби, які ми виростали? Чи можна скласти прямий договір на куби, які ми не зможемо заплатити по попередньому договору на 41412,23 грн з попереднім постачальником, та якщо сума по коду не перевищує 50 тис.грн.?
Відповідь
23.02.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
274 / 294
Доброго дня. Відповідно до проведеного тендеру на електроенергію з переможцем підписано договір. Проте постачальник різко почав підвищувати тариф аргументуючи ростом цін купівлі-продажу електроенергії на майданчику РДН у торговій зоні ОЕС. Так станом на 15 лютого ціна двічі зростала спочатку за січень ( на 34,54% та на 4,89%), потім за лютий на 47%. Ми бюджетна організація. Фінансуємося з держбюджету. При відмові підписати додаткову угоду постачальник повідомляє, що у разі незгоди із запропонованими змінами, маємо право розірвати договір. При цьому будуть застосовані штрафні санкції. Тендер у нас відбувся за другим разом і послугу постачальника останньої надії ми вже частково використали (враховуючи період передачі нас постачальнику то з 90 днів у нас залишилось36). Підкажіть як вийти з даної ситуації.
Відповідь
22.02.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
269 / 270
03.12.2020 року заключений договір про здійснення технічного нагляду за об'єктом кап.ремонт будівлі з терміном дії до 31.12.2021р. 18.02.2021 року від Учасника був одержаний лист про те, що Учасник "ФОП" припинив свою діяльність (закрився) 29.01.2020року і просить розірвати з ним договір. При цьому сума договору зменшилась, термін дії також змінився. Як провести закриття даного договору в системі Прозорро, якщо доп.угоди про вищевказані зміни від Учасника не поступало.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2