Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2116 / 2210
Відповідно до частини 3 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон) забороняється укладення договорів про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, крім випадків, передбачених Законом. Враховуючи вищезазначене виникає питання, під час здійснення закупівлі без застосування порядку проведення спрощених закупівель у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин (абз.4 п.2 ч. 7 ст. 2 Закону) зазначення у договорі про закупівлю, який підписується в червні 2020 року, формулювання «Керуючись частиною 3 статті 631 Цивільного кодексу України Сторони встановили, що умови Договору застосовуються до відносин між ними починаючи з 01 січня 2020 року.» буде порушенням вимог цього Закону?
Відповідь
27.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2071 / 2075
У листі МЕРТу від 05.05.20 № 3304-04/28729-06 сказано, що звіт оприлюднюється замовником у разі, якщо: замовником здійснено придбання товару, робіт або послуг, що підтверджується договором або будь-яким іншим документом (наприклад, видаткова або товарно-транспортна накладна, касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ, тощо) на суму що не перевищує 50 тис.грн. Чи значить це, що потрібно планувати і звітувать по авансовим звітам?
Відповідь
22.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2157 / 2151
Доброго дня. На сьогоднішній день на прозорромаркеті можливо проводити закупівлі до 50000 грн., потреба моєї військової частини в закупівлі хліба 190344 грн., чи можливо на даному майданчику купити до 50 тисяч, а потім решту купити. або здійснити закупівлю до 50 тисяч грн. 4 рази. Дякую.
Відповідь
22.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1792 / 1836
Відповідно до пункту 5 частини другої статті 4 ЗУ "Про публічні закупівлі" зазначаються види закупівель. Так як ми є органом державної влади, при здійсненні закупівлі відповідно до частини 3 статті 3 Закону ми укладаємо звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Враховуючи викладене та вимоги законодавства під час оприлюднення річного плану закупівель та вибору виду закупівель ми посилаємось на пункту 5 частини другої статті 4 Закону, а саме: - " договір про закупівлю , укладений без використання електронної системи закупівель для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, у разі здійснення закупівлі відповідно до частини другої та шостої статті 3 цього Закону" . І ось тут виникають суперечення , тому що частина друга статті 3 цього Закону говорить про спрощені закупівлі , а частина шоста статті 3 цього Закону - про замовників визначених у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону. Поясніть, будь ласка, на що посилатися замовнику в Законі при виборі виду закупівель. Можливо, при викладені пункту 5 частини другої статті 4 ЗУ "Про публічні закупівлі" а саме : договір про закупівлю , укладений без використання електронної системи закупівель для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, у разі здійснення закупівлі відповідно до частини другої та шостої статті 3 цього Закону" було допущено помилку. Дякую за відповідь .
Відповідь
20.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1911 / 1880
Доброго дня! Чи зобов'язаний замовник оприлюднювати скан-копію укладеного договору при оприлюдненні звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2