Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5372 / 5227
В мультилотовій закупівлі за одним із лотів є скарга, але призупинена вся закупівля (заблоковані всі лоти), тобто немає технічної можливості укласти (оприлюднити) договір за іншим лотом. Договір мав бути укладений та оприлюднений ще 24.03.2017 року, отже порушені строки укладання договору відповідно до ч.2 ст.32 ЗУ "Про публічні закупівлі". Наразі питанням розблокування лотів займається відділ моніторингу та розвитку системи ДП "Прозорро". Плануємо оприлюднити договір та завершити закупівлю одразу коли з'явиться технічна можливість. Чи буде такий договір вважатися законним, адже причини не укладати договір з переможцем відсутні? Чи можна надати офіційну відповідь за адресою: 50051, м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2?
Відповідь
16.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5359 / 4986
24.04.2018 підписано договір, відповідно до проведеної процедури відкритих торгів. Істотними умовами договору визначено термін поставки, місце поставки товару. Внаслідок сильної зливи відбулося протікання даху, затоплення приміщення за адресою вказаної в договорі. На сьогодні приміщення ще не готове для встановлення обладнання. Дане приміщення потребує тривалого часу для відновлення. Учасник наполягає на поставці товару та сплату за нього. Як в даній ситуації діяти тендерному комітету щоб не допустити порушень чинного законодавства? Дякую
Відповідь
29.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5357 / 5234
Відповідно до частини 5 статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини 4 статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. Наступним етапом є проведення аукціону, далі визначення переможця (за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом). Звертаємось з проханням про наступну консультацію: чи визначений Законом строк для визначення переможця та прийняття рішення про намір укласти договір на цьому другому етапі (частина 6 статті 28 не містить цього строку) ? Чи для визначення переможця на другому етапі (оголошення оприлюднене відповідно до норм частини 4 статті 10 цього Закону) Замовник повинен керуватися строками, визначеними частиною 4 статті 28?
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5352 / 5282
Доброго дня. Чи можуть проводити діяльність з постачання природного газу підприємства, які мають ліцензії з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом?
Відповідь
30.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5350 / 5395
Замовник провів процедуру відкритих торгів UA-2017-02-16-000784-b за участю трьох учасників.Переможця торгів ПОГ"САНТЕ" відклонили згідно до ст.17 закону.Замовник акцептує учасника ТОВ"Реал Транс Груп",та відклоняє його в Зв"язку не підписанням договору.Замовник акцептує учаасника ТОВ"Градекс". Вопрос: в зв"язку з тим що залишився один учасник,має право замовник ? ,згідно до ст.28 Закону акцептувати одного учасника ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2