Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.09.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2228 / 2159
Замовнику необхідно провести процедуру закупівлі з виготовлення книги (товар). Технічним завданням передбачено повний цикл виготовлення книги, який включає в себе підготовку (набір тексту, верстка, редагування, коректура, дизайн-макет) та друкування книги. Для включення в книгу ілюстрацій та фотографій необхідно здійснити фотографування. Це не входить до переліку робіт з підготовки та друкування книги, але є необхідним на етапі підготовки до друку. Чи можна включити фотографування до технічного завдання на виготовлення книги? Чи не буде це дискримінаційною вимогою?
Відповідь
30.08.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2807 / 2659
Замовник оголошує закупівлю на "Тканину азбестову". Замовник вимагає від учасника закупівлі подання документа: у разі якщо Учасником запропоновано товари, роботи або послуги походженням з Російської Федерації: документ, виданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (надалі Підтвердження). У разі відмови Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в наданні Підтвердження Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати відповідний лист-відповідь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Чи правомірно Замовник вимагає подання такого документу? У разі якщо продукція має походження з Росії, як учаснику отримати відповідного листа від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, що заміщення такої продукції є неможливим.
Відповідь
29.08.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2504 / 2499
Розпорядженням КМУ №455-р від 26 червня 2019 р. «Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених для Державного агентства з питань електронного урядування у 2019 році (загальнодержавні видатки та кредитування)», для впровадження системи електронного документообігу в Державному агентстві рибного господарства віділено кошти в сумі 2000 тис. гривень. На виконання цього, поряд із закупівлею серверів та комп'ютерів, необхідно прокласти локальну мережу. Виникає питання, як визначити цей предмет закупівлі - як роботу чи як послугу. Діюча редакція пунктів 17) та 22) статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" не дає однозначної відповіді на це питання. Це, на нашу думку, не може вважатися послугою - поточним ремонтом, але чи може розглядатися, як робота - технічне переоснащення діючих підприємств? Як визначити прокладку локальної мережі - як роботи чи як послуги?
Відповідь
28.08.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2897 / 2818
Казначейство не пропускає платіж на 66 тис.тому що предметом закупівлі є телевізори і сума буде перевищувати вже 220 тис.Ми працюємо із супроводом консалтингової фірми,по цьому ДК коду вони вже проводили тендер,але чомусь не включили туди телевізори.Допоможіть що робити????
Відповідь
27.08.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2579 / 2530
питання по суті викладено у листі Мінфіну (вкладення)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2