Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3059 / 3168
Просимо надати консультацію щодо наступного. Чи потребує оприлюдненню в електронній системі закупівель ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ, укладений без використання електронної системи закупівель? Адже у разі здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону звіт про ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ, укладений без використання електронної системи закупівель (протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю - п.13 ч.1 ст.10 Закону). При цьому ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ та всі додатки до нього оприлюднюються в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом, - протягом трьох робочих днів з дня його укладення п.10 ч.1 ст.10 Закону. Заздалегідь вдячні.
Відповідь
24.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4164 / 4180
З початку 2020 року було заключино 4 договори на 190.0 тис по коду ДК-роботи - (Розробка проектно-кошторисної документації). В даний моменнам потрібно розробити 2 проектно-кошторисноі документаці на різні об'єкти, сума по кожному договорі складає 45.00 тис. грн. Підскажіть чи можна опубліковувати звіти про укладені договори якщо, сума таких звіту не перевищує 49 тисяч за одним ДК роботами: Роботи - розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт
Відповідь
24.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3036 / 2939
1) Чи чинний наказ 463 від 21.03.19 "Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року N 490" (форми документів)? 2) В Законі України "Про публічні закупівлі" (нова редакція) ніде не згадується про джерело фінансування, чи обов'язкова ця позиція зараз? 3) Чи обов'язково зв'язувати звіт про договір про закупівлю з планом?
Відповідь
24.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3287 / 3377
Добрий день! Надайте будь ласка відповідь чи належать договори про забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації (двох- та трьохсторонні), договори про здійснення для дитини реабілітаційних заходів, договори про виплату компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам до договорів про закупівлю в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" та відповідно чи потрібно оприлюднювати по таким договорам звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3579 / 3550
Доброго дня. У зв'язку із введенням в дію нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", просимо зазначити граничні межі на закупівлю товарів та послуг при застосуванні допорогових, спрощених та відкритих торгів. Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2