Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.01.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2774 / 2739
Доброго дня!Нашим лікувальним закладом була зроблена додаткова угода на пролонгацію що не перевищує 20 процентів від остаточної суми договору.На початок 2019 року постачальник не має змоги відпускати лікарські засоби за цінами які були в договорі за 2018 рік.Надайте будласка відповідь, чи може змінюватись ціна за одиницю товару в додатковій угоді на пролонгацію?
Відповідь
21.01.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2154 / 2131
Відповідно до умов укладеного тендерного договору, договірна ціна встановлюється твердою і незмінною на весь обсяг та строк виконання робіт і не уточнюється, за винятком випадків, визначених Договором і лише за згодою Сторін. Виконавець за договором звернувся з проханням внести зміни до договору в частині збільшення розміру кошторисної заробітної плати, у зв'язку із збільшенням середньої заробітної плати в Україні внаслідок ринкової інфляції. Договором не передбачено порядку уточнення розміру кошторисної заробітної плати. Порядок внесення змін з підстав, що вказані в п.7 ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі", в договорі не визначено. Чи правомірним буде внесення змін до Договору в частині збільшення розміру кошторисної заробітної плати в межах договірної ціни?
Відповідь
18.01.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2166 / 2054
Прошу Вас надати роз’яснення, щодо наступної ситуації: за результатами проведеної процедури відкритих торгів на закупівлю робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг (зимове утримання) наше підприємство, як визначений переможець уклало договір з Замовником закупівлі, договірна ціна була розрахована згідно технічного завдання наданого у тендерній документації. Законом України «Про публічні закупівлі» ст.36 розділу 7 визначено перелік випадків, у яких можуть бути змінені істотні умови договору, до цього переліку погодні умови та аварійні ситуації не входять. Прошу Вас надати роз’яснення, як діяти у випадку коли виконання робіт пов’язано саме з погодними умовами та аварійними ситуаціями і передбачити точно усі можливі обсяги та види робіт неможливо (роботи пов’язані з розчищенням доріг, посипанням протиожеледними матеріалами, розчищенням зупинок громадського транспорту, перевезенням протиожеледних матеріалів…). Чи можна зважаючи на фактично виконані роботи підписати додаткову угоду до договору з оновленою договірною ціною, розрахованою з урахуванням визначених тендерною документацією показників, за умови, що зазначені зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі (частина робіт виконана в меншому обсязі, частина у більшому, деякі види виконані додатково, деякі не виконувалися). Дякуємо за відповідь.
Відповідь
18.01.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2590 / 2533
Доброго дня! Прошу Вас надати роз’яснення стосовно тендерної документації та зміни істотних умов договору, а саме: 1. Чи має право Замовник в тендерній документації самостійно вибирати, які умови договору будуть вважатися істотними, крім законодавчо встановлених (предмету, ціни та строку дії договору), а які будуть вважатися основними та можуть змінюватися? 2. Якщо в тендерній документації істотними умовами договору, крім обов’язкових, будуть визначені, наприклад, порядок розрахунків чи якість товару - після підписання договору за результатами відкритих торгів вони вважатимуться істотними і не підлягатимуть зміні, крім випадків передбачених статтею 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» чи дана стаття стосується лише законодавчо визначених істотних умов (предмету, ціни та строку дії договору)? Дякую за Вашу відповідь!
Відповідь
17.01.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2875 / 2817
Доброго дня! Прошу Вас надати роз’яснення стосовно тендерної документації та зміни істотних умов договору, а саме: 1. Чи має право Замовник в тендерній документації самостійно вибирати, які умови договору будуть вважатися істотними, крім законодавчо встановлених (предмету, ціни та строку дії договору), а які будуть вважатися основними та можуть змінюватися? 2. Якщо в тендерній документації істотними умовами договору, крім обов’язкових, будуть визначені, наприклад, порядок розрахунків чи якість товару - після підписання договору за результатами відкритих торгів вони вважатимуться істотними і не підлягатимуть зміні, крім випадків передбачених статтею 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» чи дана стаття стосується лише законодавчо визначених істотних умов (предмету, ціни та строку дії договору)? Дякую за Вашу відповідь!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2