Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.12.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8329 / 8152
ГУ ДФС у Запорізькій області є субспоживачем електричної енергії згідно договору який був укоадений у 2001 році та щорічно проланговуєтся. Оплата споживачу проводиться як "відшкодування елктроенергії". Загальна річна сума розрахунків перевищує 200 тис.грн. ПИТАННЯ: 1. Чи поширюється норми Закону №922 на вищезазначений випадок? 2. Якщо так, яку процедуру необхідно застосувати при закупівлі електроенергії у споживача? 3.Якщо ні, згідно якої норми Закону №922?
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11293 / 11304
Замовник проводить процедуру відкритих торгів, предмет закупівлі передбачає специфікацію яка включає 1500 найменувань. За результатами аукціону Переможець надає пропозицію, яка по сумі відрізняється від пропозиції аукціону. Причому в меншу сторону.Чи має право Замовник укласти договір з Переможцем на суму, яка є меншою від суми,зазначеній в результатах аукціону.?
Відповідь
05.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10683 / 10605
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), оголошення № UA-2016-11-18-001303-c, Головний сервісний центр МВС (далі – ГСЦ МВС) у листопаді 2016 року розпочав процедуру закупівлі товару за предметом: «Машини обчислювальні, частини та приладдя до них – за кодом ДК 016:2010 – 26.20.1 (лазерні принтери – за кодом ДК 021:2015 – 30200000-1), (пристрій для друку)». Кінцевий строк подання тендерних пропозиціє становив 05.12.2016 об 10 год. 00 хв. 25.11.2016 об 09 год. 32 хв. фізична/юридична особа звернулось із питанням щодо вищевказаної закупівлі, а саме: «24.11.16 у Вас був аналогічний аукціон UA-2016-11-07-001314-c Ця закупівля є повторною від того аукціону чи Ви додатково закупаєте ще 300 од БФП ?». Відповідно до частини третьої статті 23 Закону Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення щодо тендерної документації та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону. За думкою ГСЦ МВС, вищевказане звернення не є по суті запитанням по роз’ясненню щодо тендерної документації та Замовник не повинен надавати та оприлюднювати роз’яснення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. ГСЦ МВС 30.11.2016 об 17 год. 49 хв. через Кабінет на авторизованому електронному майданчику «Е-tender» (адреса в мережі Інтернет – https://bid.e-tender.biz/) в електронній системі закупівель «Prozorro» намагався надати відповідь на звернення, але електронна система закупівель «Prozorro» не прийняла нашу відповідь, та система надала наступне роз’яснення: «Увага! Виникли помилки експорту відповіді до ЦБД». Прошу врахувати, що ГСЦ МВС своєчасно надавав відповідь на звернення в електронній системі закупівель «Prozorro». Прошу надати роз’яснення: - щодо надання Замовником відповідей на звернення фізичних/юридичних осіб, які не є по суті запитанням щодо роз’ясненню до тендерної документації; - яким чином рахується перебіг строків у нашому випадку, протягом якого Замовник повинен оприлюднити роз’яснення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Відповідь
02.12.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
8397 / 8057
Звертаємось до Вас з приводу надання документів на переможця по ст. 17 Закону. Питання 1: якщо Замовник оприлюднив повідомлення про намір укладання договору в пятницю о 18.30, з якого часу починається відлік? Питання 2: Яким чином переможцю надавати документи на переможця в строк 5 днів та відправляти Замовнику, якщо довідки з МВС та податкової інспекції робляться не менш 5 днів? Питання3: Два учасника в процедурі відкритих торгів, одного відхиляють,яким чином він буде оскаржувати відхилення в АМКУ, якщо не має наміру про укладання?
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
10066 / 9913
Просимо надати роз’яснення щодо дії Закону України «Про публічні закупівлі» за наявності наступних обставин. Балансоутримувачами мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів є комунальні підприємства. Вказані підприємства для забезпечення мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів електроенергією здійснюють закупівлю електроенергії у постачальника-монополіста за переговорною процедурою. Департамент міської ради, як розпорядник коштів відшкодовує кошти за електроенергію для мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів. Поясніть чи буде в даному випадку відшкодування коштів за спожиту електроенергію мережею зовнішнього освітлення та світлофорними об’єктами предметом закупівлі. Яким чином розпорядник коштів повинен проводити відшкодовання коштів за електроенергію.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2