Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
928 / 871
Доброго дня. Кошти, отримані бюджетной установой за аренду нерухомого майна рахуються як бюджетні кошти, або як кошти отримані від господарської діяльності підприємства??? Дякую.
Відповідь
01.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1083 / 1100
Як провести закупівлю, якщо вона обєкт будівництва є таємним і ми не можемо оприлюднювати документацію з приводу закупівлі. Підкажіть яким чином провести закупівлю, чи може це бути переговорна процедура навіть якщо сума закупівлі перевищує 2 000 000 , або можливо інший варіант?
Відповідь
21.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4449 / 4359
Доброго дня! Тендерним комітетом визначено 12 (дванадцять) окремих частин предмета закупівлі (лотів). Як застосовувати положення частини 4 статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо строку розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, який не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції, та може бути аргументовано продовжений до 20 робочих днів. В якому порядку та у які строки розглядати 12 (дванадцять) тендерних пропозицій по 12 лотам, які за результатами оцінки визначені найбільш економічно вигідними?
Відповідь
15.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4196 / 4087
Згідно паспорту бюджетної програми середні витрати на проведення соціальної та професійної адаптації одного учасника АТО складають 5366,8 грн. А згідно інформації навчального закладу витрати на навчання одного учня за професією водій транспортних засобів категорії "С" складають 10387,65 грн. Чи маємо ми право перевищувати витрати, які затверджені в паспорті бюджетної програми?
Відповідь
13.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4666 / 4747
Прошу повторно надати роз'яснення щодо проведення закупівель філіями без статусу юридичної особи,якщо із 30 філій -двом із них виділено головною організацією кошти менше ніж 200 тисяч.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2