Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6694 / 6515
Підскажіть будь-ласка, як проводиться оцінка пропозицій. Було три пропозиції: одна з ним відхилена у звязку з відсутністю документів, наступна пропозиція Переможця, який відмовився від підписання договору. Залишається один в якого найвища сума пропозиції. Що нам робити відміняти торги чи визнавати переможцем останнього учасника? Чи це рахується повторна оцінка і потрібно не менше двох учасників?
Відповідь
15.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6736 / 6548
У закупівлі, що здійснювалася шляхом застосування процедури відкриті торги, взяли участь 2 учасники. За результатами розгляду та оцінки тендерних пропозицій Замовник визначив переможцем Учасника 1 та прийняв рішення про укладення договору з ним. Повідомлення про намір укласти договір оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу та надіслане переможцю згідно з ч. 1 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закону). Проте Учасник 1 відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації, про що повідомив Замовникові у листі. Керуючись п. 2 ч. 1 ст. 30 та ч. 3 ст. 32 Закону, Замовник відхилив тендерну пропозицію Учасника 1 і визначив переможцем Учасника 2. Повідомлення про намір укласти договір оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу та надіслане переможцю згідно з вимогами Закону. Рішення Замовника щодо визначення нового переможця було оскаржене Учасником 1 у встановленому ст. 18 Закону порядку. За результатами розгляду скарги Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель визнала оскаржуване рішення Замовника правомірним і відмовила Учасникові 1 у задоволенні його скарги (рішення № 91-р/пк-пз). Проте договір про закупівлю через незалежні від Замовника причини не був укладений у строк, визначений Законом, і з Учасником 2. З огляду на зазначене вище відповідно до Закону підстави для прийняття Замовником рішення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися, відсутні. Разом з тим майданчиком (з посиланням на техзавдання ПРОЗОРРО), який використовує Замовник, не передбачено формування та оприлюднення звіту про результати проведення процедури закупівлі лише із зазначенням підстав для прийняття рішення про неукладення договору про закупівлю без процедури відміни тендеру. Якими мають бути наступні дії, рішення Замовника?
Відповідь
30.01.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6763 / 6682
Після підписання договору Замовник змінив проект, а саме, змінив вид робіт замість будівництва залізобетонного каркасу, замінив моноліт (за договором ціна тверда). У зв’язку з чим змінився, перелік робіт та характер робіт, що за собою тягне збільшення ціни договору. Чи може бути підстава збільшення даних робіт відповідно до п. 4, ч. 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. А збільшення ціни за п. 4 ч. 7) міни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни. Який процесуальний порядок відображення даної угоди.
Відповідь
26.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8163 / 8173
Відповідно до частини 2 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», учасник - переможець процедури закупівлі під час укладення договору повинен надати дозвіл або ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством. Як правильно розуміти замовнику і учаснику слово «надати», яким чином необхідно «надати», які дії замовника у разі ненадання та які наслідки ненадання. Чи правильно буде в тендерній документації зазначити, що ненадання учасником-переможцем під час укладення договору дозволу або ліцензії, якщо отримання такого дозволу або ліцензії передбачено законодавством, прирівнюється до відмови учасника-переможця від підписання договору.
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
8211 / 7856
у період з моменту оприлюднення повідомлення про намір укласти договір до підписання договору про закупівлю, переможцем відкритих торгів було змінено директора Переможця. Замовник дізнався про цю обставину з ЄДР. При цьому у порядку ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі" довідка про відсутність судимості надана на попереднього директора. Просимо роз'яснити, чи може Замовник укладати договір з Переможцем без витребування довідки про те, що нового директора не було засуджено за злочин , вчинений з корисливих мотивів, судимість з якого не знято або не погашено у встановленому законом порядку.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2