Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2982 / 2861
Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", що набув чинності 19.04.2020,у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.Запитання: оприлюдення цього звіту є виключно повноваженнями уповноваженої особи, чи цим може займатися і тендерний комітет, у разі коли діє і тендерний комітет, і уповноважена особа?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4269 / 4192
Доброго дня!Наша державна установа є Замовником в розумінні Закону, але ми також приймаємо участь у тендерах в якості учасників (надаємо охоронні послуги). Для цього необхідно оплатити послуги електронного майданчика, на якому подається тендерна пропозиція, а також оплатити послуги з отримання довідок про несудимість з органів МВС. Чи є зазначені послуги предметами закупівлі у розумінні Закону?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3857 / 3744
Відповідно до пункту 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» в новій редакції, введеній в дію 19.04.2020 року, придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Просимо роз’яснити, чи можна вказану норму Закону застосувати за умов, якщо у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника, загальна вартість таких робіт є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої статті 3 Закону та не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру, проте такий тендер був проведений за старою редакцією Закону і такий договір станом на момент введення в дію нової редакції Закону вже повністю завершений.
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3169 / 3233
Відповідно до ч.3 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" в новій редакції у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Однією із інформації, яку повинен містити такий звіт - строк виконання договору. Що розуміється під поняттям "строк виконання договору" - строк виконання сторонами договору своїх зобовязань, який включає строк поставки товарів/ надання послуг/виконання робіт та строк оплати?
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4127 / 4146
Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-ІХ (далі – нова редакція Закону) набрав чинності 20.10.2019 та введений в дію з 19.04.2020. Відповідно до абз. 1 ч. 3 ст. 3 нової редакції Закону у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Також, згідно з п.22 ч. 1 ст.1 Закону визначено: 22) предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку. Чи може замовник провести закупівлю без використання електронної системи закупівель, якщо очікувана вартість закупівлі за конкретною назвою становить до 50 тис. гривень, а сума за кодом ДК, в якому знаходиться така закупівля – перевищує 50 тис. гривень, але при цьому не перевищує вартісні межі, встановлені п.2 ч.1 ст. 3 нової редакції Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2