Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.01.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3910 / 3837
Доброго дня. Поясніть, будь ласка, чи має юридичну силу скан-копія договору підписаного двома сторонами, яка оприлюднюється Замовником на електронній площадці? Може постачальник здійснювати поставку товару на підставі опублікованого скану до отримання оригіналу свого примірника договору? Якщо постачальник звернеться до суду не маючи оригінала договору, факт публікації скан-копії договору на електронній площадці може використовуватись як рівноцінний аналог оригіналу договору?
Відповідь
12.12.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3866 / 3813
Доброго дня!Нашим лікувальним закладом були оголошені відкриті торги на модернізацію системи опалення будівель з встановленням модульної котельні.В аукціоні приймали участь два учасника. Учасник який надав найменшу ціну, на жаль не надав у складі своеї тендерної пропозиції наступні документи, які були в наших вимогах:. Відповідно до пункту 6.2 основних вимог учасник мав надати лист-гарантію на якість всіх будівельних матеріалів наданих ним для виконання робіт цей пункт не був виконаний учасником. 2.Відповідно до вимог п п.8 п.1 Розділу ІІІ тендерної документації вимагалося надання у складі пропозиції учасника «Відомості з ЄДРПОУ видані відповідним органом». Зазначений документ виданий органами статистики відсутній у складі пропозиції. 3.Відповідно до пп.15 п.1 Розділу ІІІ тендерної документації вимагалося надання у складі пропозиції учасника «оригіналу довідки (або іншого документу) з податкової інспекції (фіскальної служби) про наявність зареєстрованих рахунків в банківських установах, не більше тридцяти денної давнини відносно дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій» - зазначений документ був відсутнім у складі пропозиції. Чи являється не надання цих документів причиною для відхилиння учасника закупівлі?
Відповідь
05.12.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3702 / 3637
Постановою від 17 жовтня 2008 р. № 955 "Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і медичні вироби" передбачено, що на медичні вироби, які придбаваються повністю або частково за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, граничні постачальницько-збутові необхідно встановлювати надбавки не вище ніж 10 відсотків. Статтею 6 ЗУ "Про публічні закупівлі" визначено, що закупівля товарів, робіт і послуг за кошти кредитів, позик, що надані відповідно до міжнародних договорів України Міжнаробним банком реконструкції та розвитку, здійснюється згідно з правилами і процедурами, встановленими цими організаціями, а в разі невстановлення таких правил і процедур - відповідно до цього Закону. Закупівля товарів, робіт і послуг на умовах їх співфінансування в рамках проектів, що реалізуються за рахунок кредитів, позик, зазначених в абзаці першому цієї частини, здійснюється згідно з правилами і процедурами, встановленими відповідними організаціями, а в разі невстановлення таких правил і процедур - відповідно до цього Закону. Запитання: Чи потрібно застосовувати граничні постачальницько-збутові надбавки на медичні вироби, у разі участі у закупівлі за кошти позики, що надана відповідно до міжнародного договору України Міжнародним банком реконструкції та розвитку, у разі, якщо правилами та/або процедурами, встановленими Європейським банком реконструкції та розвитку невстановлено будь-яких вимог та/або обмежень щодо формування ціни та встановлення граничних постачальницько-збутових надбавок?
Відповідь
10.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3724 / 3682
У тендерній документації замовника відсутня форма цінова пропозиція. Чи є це помилкою тендерної документації? Чи обов'язкова подача форми пропозиції з ціною у вигляді документа з печаткою чи ні, згідно зі статтею 25 закону, що це повинен бути саме документ? Або достатньо лише вказати вартість через систему прозорро і подати всі інші необхідні кваліфікаційні документи.
Відповідь
10.11.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2891 / 2900
Згідно з пунктом 7 частини четвертої статті 36 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, ЗМІНИ БІРЖОВИХ КОТИРУВАНЬ або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни. Виходячи з цього, просимо надати консультацію з наступного питання: 1. Чи може замовник встановлювати в договорі про закупівлю порядок зміни ціни товару (природного газу) у разі зміни: 1) середньозваженої ціни на природний газ ресурсу відповідного місяця угод на Товарній біржі «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/Natural+gas/ 2) котирування ціни природного газу у віртуальній торгові точні угод на Товарній біржі «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/Natural+gas/ 2. Якщо так, то чи буде достатнім підтвердженням інформації про зміну відповідних біржових котирувань інформація (скріншот) з сторінки офіційного веб-сайту ТБ «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/Natural+gas/
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2