Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.01.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7925 / 7798
Тендерна документація повинна містити проект договору про закупівлю з обов'язковим зазначенням порядку змін його умов, згідно п.7 ст.22 Закону України "Про публічні закупівлі". Учасником, при складанні тендерної пропозиції, був сканований з оригіналу проект договору, підписаний уповноваженою особою та посвідчений відбитком печатки. Зміст проекту договору викладенно на 4 сторінках, але при скануванні відбулася технічна помилка в результаті чого було загружено та відправленно на ел. майданчик три сторінки а саме 1,2 та 4. Третя сторінка яка містить:"Обставени непереборної сили", "Вирішення спорів", "Строк дії договору" та " Інші умови" - не завантажилась. Питання: Чи може Замовник відхилити тендерную пропозицію Учасника або признати цю помилку як формальну (несуттеву), яка не впливає на зміст пропозиції? Враховуючи те ,що в тендерній документації Замовника прописано що договір про закупівлю складається в письмовій формі відповідно до положень ЦК України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом "Про публічні закупівлі".
Відповідь
13.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6178 / 6007
До якого коду віднести наступні лоти: - послуги із технічного обслуговування систем відеоспостереження ( до коду ДК 021:2015 50343000-1 послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання чи до коду ДК 021:2015 50324100-3 послуги з технічного обслуговування систем); - технічне обслуговування охоронно-пожежної сигналізації (до коду ДК 021:2015 50413200-4 послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання чи до коду ДК 021:2015 50324100-3 послуги з технічного обслуговування систем)?
Відповідь
12.01.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
8793 / 8603
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення стосовно ситуації, що виникла. Учасником процедури закупівлі було оскаржено дії замовника до суду. В позовній заяві позивач просив визнати незаконним та скасувати рішення тендерного комітету, яким було визначено переможця процедури закупівлі. Разом з позовною заявою позивачем було подано заяву про забезпечення позову, в якій заявник просив суд заборонити відповідачу укладати з переможцем процедури закупівлі договір про закупівлю. Суд задовольнив заяву позивача та ухвалою про забезпечення позову заборонив відповідачеві на період розгляду справи у суді укладати договір про закупівлю з переможцем процедури закупівлі. Відповідно до ч. 2 ст. 32 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Згідно з ч. 8 ст. 18 Закону розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених частиною другою статті 32, абзацом восьмим частини третьої статті 35 цього Закону. Перебіг цих строків продовжується з дня, наступного за днем прийняття рішення органом оскарження за результатами розгляду скарги, рішення про припинення розгляду скарги або рішення про залишення скарги без розгляду. Разом з цим, дана норма стосується порядку оскарження процедури закупівлі до органу оскарження, яким відповідно до підпункту 14 ч. 1 ст. 1 Закону є Антимонопольний комітет України. У зв’язку з вищевказаним, просимо Вас надати роз’яснення, чи зупиняється перебіг строку для укладання договору, встановленого ч. 2 ст. 32 Закону, у разі оскарження процедури закупівлі до суду? Чи можливе укладання договору про закупівлю у разі скасування судом ухвали про забезпечення позову, яка перешкоджала його укладанню?
Відповідь
12.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6956 / 6956
Державним підприємством «Одеський морський торговельний порт» (далі – Замовник) з 1 квітня 2016 року здійснюється придбання товарів, послуг та робіт необхідних для ведення господарської діяльності, виключно із застосуванням норм Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон). Керуючись статтею 8 Закону, та враховуючи той факт, що з 01 січня 2017 року предмет закупівлі товарів і послуг визначатиметься на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року №1749, товарів та послуг за показниками третьої - п’ятої цифр основного словника, робіт – другої -п’ятої цифр просимо надати роз’яснення та конкретизувати за показником якої цифри по групі Замовник визначатиме вартість предмета закупівлі по підприємству в цілому? Наприклад: ДП «Одеський порт» у 2017 році планує придбання послуг по коду 50500000-0 з очікуваною вартістю предмета закупівлі 500,00 тис. грн, 50510000-3 з очікуваною вартістю 400,00 тис. грн, 50511000-0 з очікуваною вартістю 300,00 тис. грн. Чи повинен Замовник у такому випадку проводити процедуру відкритих торгів по групі «505» з очікуваною вартістю 1200,00 тис. грн. чи може Замовник провести по кожному переліченому окремому коду допорогову закупівлю?
Відповідь
12.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6744 / 6531
Державним підприємством «Одеський морський торговельний порт» (далі – Замовник) з 1 квітня 2016 року здійснюється придбання товарів, послуг та робіт необхідних для ведення господарської діяльності, виключно із застосуванням норм Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон). Керуючись статтею 8 Закону, та враховуючи той факт, що з 01 січня 2017 року предмет закупівлі товарів і послуг визначатиметься на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року №1749, товарів та послуг за показниками третьої - п’ятої цифр основного словника, робіт – другої -п’ятої цифр просимо надати роз’яснення та конкретизувати за показником якої цифри по групі Замовник визначатиме вартість предмета закупівлі по підприємству в цілому? Наприклад: ДП "Одеський порт" у 2017 році планує придбання послуг по коду 50500000-0 з очікуваною вартістю предмета закупівлі 500,00 тис. грн, 50510000-3 з очікуваною вартістю 400,00 тис. грн, 50511000-0 з очікуваною вартістю 300,00 тис. грн. Чи повинен Замовник у такому випадку проводити процедуру відкритих торгів по групі «505» з очікуваною вартістю 1200,00 тис. грн. чи може Замовник провести по кожному переліченому окремому коду допорогову закупівлю?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2