Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.12.2016 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
9307 / 8931
У державному підприємства, що знаходиться у стані ліквідації відсутні штатні працівники. Але на сьогоднішній день виникла нагальна потреба здійснити закупівлі з метою збереження державного майна. Чи належить до сфери застосування ЗУ "Про публічні закупівлі" закупівлі юридичної особи (замовника), яка не має штатних працівників; як оранізувати юридичній особі (замовнику), яка не має штатних працівників, проведення закупівель та за якими процедурами; чи правомірно здійснювати закупівлі за результатами моніторингу цін на товари та послуги, що визначаються у загальнодоступній електронній сістемі закупівель без проведення процедур, визначених ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
13.12.2016 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
10434 / 10157
Доброго дня! Наша компанія приймала участь у відкритих торгах на платформі "Прозоро" (https://bid.e-tender.biz) закупівля UA-2016-11-16-001428-b. Узагальнена назва закупівлі: Роботи з Будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» ДСТУ БД.1.1-1.2013 (Код ДК:021-2015: 45200000-9 (Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва) (В тому числі поставка та монтаж обладнання) (Внутрішні інженерні мережі кондиціювання та холодозабезпечення) Плануємо оскаржити рішення тендерного комітета та подати скаргу в Антимонопольний Комітет. Будь-ласка допоможіть розрахувати розмір плати за подання скарги. Вищевказанний предмет закупівлі кваліфікується як процедура закупівлі робіт, чи як закупівля товару? Заздалегіть вдячні. Дуже розраховуємо на оперативну відповідь.
Відповідь
12.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7347 / 7243
Просимо надати роз'яснення щодо обчислення строків згідно із Законом України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), зокрема щодо строку розгляду замовником тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена електронною системою закупівель найбільш економічно вигідною. Відповідно до ч. 4 ст. 28 Закону строк розгляду цієї пропозиції не повинен перевищувати п'яти робочих днів з дня її визначення. З якого дня починається відлік 5 робочих днів: з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції чи з наступного після цієї дати (події) дня?
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
8329 / 8136
Учсник - ТОВ «КОМЕНЕРГОСЕРВІС», КОД ЄДРПОУ 34298194 Замовник - ККП "Маріупольтепломережа", Номер закупівлі UA-2016-11-18-000972-c Питання: Чи правомірно Замовник відхилив тендерну пропозицію, посилаючись на те, що після аукціону Учасник повторно загрузив на веб-сайт змінену цінову пропозицію у відповідності до результатів аукціону? Дякуємо.
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
9282 / 9050
За результатом проведення процедури державної закупівлі послуг з технічного обслуговування морських пошуково-рятувальних катерів державним підприємством (далі по тексту – «Замовник») був укладений договір про закупівлю вищенаведених послуг з переможцем процедури закупівлі, який також є державним підприємством (далі по тексту – «Учасник»), який є діючим станом на сьогоднішній день. Замовник, якому належать ці морські пошуково-рятувальні катери, планує передати їх іншому підприємству, що є казенним підприємством (далі по тексту – «Казенне підприємство»). Чи мають можливість Замовник, Учасник та Казенне підприємство, шляхом укладення договору провести заміну однієї сторони цього договору, а саме Замовника, на іншу особу – Казенне підприємство?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2