Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7550 / 7435
Олександрівська клінічна лікарня звертається до Вас із проханням надати роз’яснення щодо укладання договорів за результатами відбору по Рамковим угодам. Рамкові угоди б/н на закупівлю товарів код 21.20.1 за ДК 016-2010 - «Ліки» (Лот №1 «вітчизняного виробництва», Лот №2 «іноземного виробництва», Лот №3 «іноземного виробництва», Лот №4 «іноземного виробництва», Лот №5 «іноземного виробництва», Лот №6 «іноземного виробництва») укладені Територіальним медичним об`єднанням «ПСИХІАТРІЯ» у місті Києві та п’ятьма ( 5 ) учасниками. Між Територіальним медичним об`єднанням «ПСИХІАТРІЯ» у місті Києві та одним із учасників було укладено додаткові угоди на зміну ціни, відповідно до пунктів Рамкової угоди та частини 5 статті 40 Закону України "Про здійснення державних закупівель", відповідно до яких ціна на товар підвищилась. • Чи мають бути підписані вище зазначені додаткові угоди всіма учасниками Рамкових угод ? • Чи має право Замовник, визначений у Рамковій угоді, проводити відбір для укладення договору про закупівлю стосовно одного учасника - керуючись цінами , наведеними в додатковій угоді до Рамкової угоди, стосовно іншого учасника – керуючись цінами, наведеними у Рамковій угоді? • Чи має право Замовник, визначений у Рамковій угоді, внести зміни до істотних умов договору про закупівлю без внесення змін до Рамкової угоди ?
Відповідь
23.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7846 / 7795
Міністерством оборони України (далі – Замовник) проводяться закупівлі для потреб Збройних Сил України відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі” (надалі – Закон). Відповідно до пункту третього частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити технічну специфікацію, яка не повинна посилатися на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз “або еквівалент”. Крім того, відповідно до частини четвертої статті 36 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Просимо роз’яснити, яким чином Замовник повинен зазначати в договорі про закупівлю предмет договору та найменування продукції, якщо запропонований учасником товар визначено як еквівалент за процедурою закупівлі. Як приклад процедура закупівлі: UA-2016-11-25-001765-a “Паливо рідинне та газ; оливи мастильні (нафта, вугілля і нафтопродукти) Лот 3. Олива марки “Р” або еквівалент”. Учасник надав цінову пропозицію з найменуванням товару “Олива для гідромеханічних та гідро об’ємних передач Агрінол Р”, що визначено Замовником як еквівалент товару, запропонованого до закупівлі. Просимо надати відповідь консультаційного характеру щодо зазначеного питання. Додаток: 1. Договір з ТОВ “ТД “Агрінол” від 19.12.2316 № 286/1/16/38 на 10 арк. 2. Цінова пропозиція ТОВ “ТД “Агрінол” за лотом № 3
Відповідь
23.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8743 / 8567
Доброго дня! Згідно із Наказом МІНІСТЕРСТВа ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ від 19.12.2016 № 2092 "Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі", а саме визначення предмету закупівлі за показником четвертої цифри основного словника, прошу Вашого роз'яснення щодо наступного питання: Чи може Замовник формувати Додаток до річного плану закупівель, в якому предмети закупівлі будуть визначені одночасно і за показником четвертої цифри основного словника, і за показником п'ятої цифри основного словника (якщо є потреба більш детально визначити предмет закупівлі)? Якщо так, то чи правильно я розумію, що загальна сума допорогових закупівель за предметами, визначеними за показником п'ятої цифри основного словника не повинна перевищувати граничну суму в 200 тис.грн? З повагою, Іщенко Наталя 067-18-15-152
Відповідь
23.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7330 / 7126
Прошу зазначити код відповідно до ДК 021:2015 для діяльності: сертифікація системи управління якістю
Відповідь
23.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5444 / 5210
Доброго дня! З 17.01.2017, відповідно до Порядку визначення предмета закупівлі товарів і послуг, предмет закупівлі визначається замовником за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При закупівлі теплової енергії між замовником та теплопостачальними підприємствами виникло спірне питання який код вважати правильним: 09300000-2 Електрична, теплова, сонячна та атомна енергія або 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція. Чи вірна думка замовника, що правильний код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2