Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.05.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4434 / 4522
За результатами відкритих торгів було укладено Договір на виконання робіт по влаштуванню водопровідної мережі без визначення черг. Замовником проведено коригування робочого проекту, відповідно до якого весь проект розділено на дві черги, при цьому суму договору не збільшено. Істотні умови договору не змінюються, але змінюється порядок виконання робіт. Яким чином оформити такі зміни до Договору?
Відповідь
19.06.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4421 / 4343
У разі виникнення необхідності внесення змін до істотних умов договору (зміна ціни та обсягів предмету закупівлі - в межах суми договору) хто повинен обгрунтувати необхідність зміни ціни та укладення додаткової угоди - керівник установи чи тендерний комітет? Чи потрібне рішення тендерного комітету на укладення додаткової угоди на підставі п.2 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
20.03.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4400 / 4404
За результатами тендерних процедур 22.01.2019 укладено тендерний договір на пострачання природного газу. Чи може бути підставою постанова національноої комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальнах послуг від 30.11.2018 № 1573 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 27 липня 2018 року № 788» стосовно внесення змін до укладеного договору від 22.01.2019 щодо нових зобов’язань сторін за укладеним тендерним договором ?
Відповідь
02.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4393 / 4416
Замовником проведено закупівлю природного газу (як товару) за процедурою відкритих торгів та 04.02.2020 укладено договір. В договорі в розділі «Ціна постачання природного газу» визначено: «3.1. Ціна природного газу за цим Договором визначається за 1000 куб. м. та на момент укладання Договору становить 4584,75 грн, у тому числі відповідно до Постанов НКРЕКП від 24.15.2019 № 3013 тариф на транспортування природного газу (у т.ч. замовлення (бронювання) потужності – 124,16 грн без ПДВ). Таким чином, в договорі про закупівлю застосовуються регульовані ціни (тарифи). Постановою НКРЕКП від 24.12.2019 № 3013 затверджено коефіцієнти, які враховують період замовлення потужності, що застосовуються до тарифів на послуги транспортування природного газу для внутрішніх точок входу і точок виходу в/з газотранспортної (ої) систему (и) на регуляторний період 2020-20224 роки, чим змінено тариф на транспортування природного газу. Відповідно до порядку зміни ціни, передбаченого договором, як наслідок ціна газу у договорі має змінитися у сторону збільшення. Оскільки зміна ціни газу викликана зміною її складової (а саме транспортування), при цьому складова, що застосовується в договорі, є регульованою, чи правомірне зазначати підставою для зміни ціни договору пункт 7 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (у попередній редакції)?
Відповідь
23.09.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4386 / 4406
Добрий день! Допоможіть будь ласка вирішити наше питання. Відділом культури і туризму Лиманської міської ради було укладено тендерний договір по об'єкту: "Реконструкція покрівлі міського будинку культури смт. Ярова, що розташована за адресою: Донецька область, Лиманський район, смт. Ярова, вул. Кооперативна, 7-Б", здійснено попередню оплату 30 відсотків від договірної ціни робіт. Під час виконання робіт, виникла потреба у перегляді проектно-кошторисної документації та її коригуванні. так як ми використовували тендерну процедуру закупівлі, ми керуємося ст. 36, ЗУ "Про публічні закупівлі" - внесення змін в умови договору, якщо таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі. Ми можемо, керуючись цим пунктом ЗУ, внести зміни в предмет договору?Після коригування проектно-кошторисної документації, буде видано новий експертний звіт і до назви предмета закупівлі додасться слово "коригування"? Дякуємо!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2