Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.11.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1935 / 1966
Проводилась відкриті торги з особливостями на закупівлю генератора на 230000,00 гривень, вийшов один учасник, якого було відхилено через невідповідність технічній специфікації. Які подальші дії замовника?
Відповідь
09.11.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1847 / 1813
У нашого підприємства є необхідність у закупівлі запасних частин до вагонів, для чого визначено предмет закупівлі (код) за Єдиним закупівельним словником - 34630000-2 «Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху». Підпунктом 2 пункту 61 Розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) визначено перелік товарів, до яких застосовуються особливості здійснення закупівель, зокрема: - залізничні та трамвайні локомотиви і рейковий рухомий склад та супутні деталі, якому відповідає код за ДК 021:2015 34600000-3, - залізничні локомотиви та тендери, якому відповідає код за ДК 021:2015 34610000-6; - рейковий рухомий склад, якому відповідає код за ДК 021:2015 34620000-9; - самохідні частини, якому відповідає код за ДК 021:2015 34640000-5. Враховуючи, що перелік товарів, визначений підпунктом 2 пункту 61 Закону, не містить товару - Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху (код за ДК 021:2015 – 34630000-2), проте відповідно до Єдиного закупівельного словника код за ДК 021:2015 – 34630000-2 входить до коду 34600000-3, прошу надати роз’яснення щодо необхідності застосування вимог по локалізації виробництва товарів при проведенні закупівлі запасних частин до вагонів по коду за ДК 021:2015 - 34630000-2 «Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху».
Відповідь
09.11.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1985 / 1970
Згідно п. 44 Особливостей Переможець у строк, що не перевищує 4 дніз дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав визначених п. 3,5,6,12 ст. 17 Закону. Чи має право Замовник вимагати від Переможця подання документів що підтверджують відсутність підстав визначених п. 2, 8, 9 ст.17 Закону?
Відповідь
08.11.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2168 / 2204
Відповідно до Постанови КМУ від 12 жовтня 2022р. № "1178Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі будівництва, реконструкції, капітального або поточного ремонту, облаштування захисних споруд цивільного захисту, у тому числі подвійного призначення, найпростіших споруд, укриттів. Відділ освіти планує реконструкцію найпростішого укриття на загальну суму 8,00 мільйонів грн. Чи має право установа укласти прямий договір на суму 8,00 мільйонів грн. не проводячи відкриті торги з особливостями.
Відповідь
02.11.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1810 / 1877
Доброго дня. Чи вірним є те, що згідно п. 44 Особливостей підстава визначена п. 13 частини 1 ст. 17 Закону (податкова заборгованість) при проведенні ВТ з особливостями не застосовується. Тобто Учасник під час подання пропозиції самостійно не декларує відсутність підстави передбаченої п. 13 ч.1 ст. 17 Закону (наявності/відсутності податкової заборгованості), а Замовник в свою чергу на етапі розгляду пропозиції не перевіряє відсутність в Учасника даної підстави (п. 13 ч.1 ст. 17 Закону)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2