Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4373 / 4224
Переговорна процедура закупівлі електричної енергії проводилась на очикувану суму фінансування (наша бюджетна пропозиція на 2018 рік). Але фактичні видатки на електроенергію по кошторису перевищили очікувану суму фінансування (на 4 тис. грн.). На момент отримання кошторису договір з Учасником був підписаний. Як правильно поступити тендерному комітету у ситуації, що склалася?
Відповідь
16.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4980 / 4919
закладу потрібно закупити природний газ на суму 400 тисяч гривень. Процедура повинна бути переговорна, чи відкриті торги?
Відповідь
12.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5630 / 5523
ДП МА "Бориспіль" двічі в 2017 році провів відкриті торги та відмінив їх через недостасню кількість учасників (або 1 учасник, або жодного). Чи можливо по цьому ж предмету закупівлі провести переговорну процедуру вже в 2018 році, тобто відкриті торги проводились згідно Річного плану на 2017 рік, а переговорна процедура - згідно Річного плану на 2018 рік)
Відповідь
22.12.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7026 / 6905
Доброго дня. Відповідно до ст.35 Закону переговорна процедура застосовується Замовником у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Відповідно до ст.8 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) просимо надати відповіді на наступні запитання: 1. Чи повинні закупівлі, які два рази не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників, відповідати один одному в частині предмету закупівлі, технічним і якісним характеристикам, а також вимоги до учасників? 2. Чи потрібно, при проведенні вже переговорної процедури закупівлі, вимагати від учасника надати всі документи та довідки які були визначенні тендерною документацією за попередніми двома закупівлі, а саме по ст.16 та ст.17 Закону? Оскільки ст.35 Закону не передбачає надання Переможцем документів передбачених ст.17 Закону. Дякуємо.
Відповідь
14.12.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5546 / 5259
Ми комунальне підприємство водоканал, як замовник , який провадить діяльність в окремих сферах господарювання , плануємо закупити електричну енергію (ТАРИФ ЗАТВЕРДЖУЄ НКРЕКП)на 2018 рік на очікувану вартість 20 млн грн.(власні кошти), також очистка стоків (тариф затверджуєТЬСЯ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ), ТА теплова енергія (тариф затверджується на місцевому рівні) Відповідно до ч.4 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» ( далі-Закон) дія цього Закону не поширюється на випадки , якщо предметом закупівлі є товари , якщо ціни ( тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами. Закупівля електричної енергії, очистки стоків, теплова енергія виходить підпадає під саме такий випадок . Запитання :як в цьому випадку формувати план закупівель? 2. як проводити закупівлю? це буде переговорна чи напряму договір?3.Чи потрібно в даному випадку оприлюднювати звіт про укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» ( оскільки вартість предмета закупівлі перевищує 50 тисяч гривень)і сам договір?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2