Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.04.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2987 / 2786
Добрий день. Держаудитслужба в області під час перевірки Департаменту встановила, що звіт про укладений договір не оприлюднений в терміни, які визначені ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі». Хто несе відповідальність за зазначене вище порушення, якщо в документах по Департаменту не визначено посадової особи, яка відповідає за оприлюднення звітів про укладені договори? При цьому інформуємо, що в Департаменті є тендерний комітет та є посадова особа, яка відповідає за проведення закупівель, вартість яких менше 200 тисяч грн. (товарів та послуг) та менше 1,5 мільйона грн. (робіт). І взагалі, чи потрібно документально визначати особу, яка відповідає за оприлюднення звітів про укладені договори відповідно до ст. 2 та ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
10.04.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2344 / 2395
У зв'язку з тим, що назва зазначеної компанії повністю збігається з назвою компанії, що знаходиться в переліку спеціальних санкцій, але відрізняється місцем реєстрації, наш банк вимагає дозвіл від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для проведення подальших операцій на нашу контрактом.
Відповідь
09.04.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2380 / 2246
ст.1ч.1п.9 ЗУ про публичні закупівлі: 9) замовники - органи державної влади, органи місцевого самоврядування та органи соціального страхування, створені відповідно до закону, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків. Прошу Вас розяснити чи є Замовником у разумінні цього Закону комунальне комерційне підприємство засноване на власності территоріальної громади, орган управління виконавчий комітет міської ради, а мета створення отримання прибутку від розвитку туристичної галузі, як приоритетного виду економічної діяльності. Тобто діяльність підприємства має усі ознаки комерційної основи.
Відповідь
04.04.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2146 / 1979
Підкажіть на якому ресурсі розміщено класифікатор медичних виробів НК 024:2019 (до наказу МЕРТУ від 05.02.2019 № 159)
Відповідь
30.03.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3202 / 3168
Комунальним підприємством "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" була оголошена процедура закупівлі - Відкриті торги з оприлюдненням англійською мовою відповідно до ч. 4 ст.10 Закону по предмету закупівлі «Нафта і дистиляти(бензин марок А-95, А-92, дизельне паливо)» ідентифікатор закупівлі ID: UA-2019-02-06-003252-b. Проте закупівля не відбулась (ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-02-06-003252-b Дата формування звіту: 11 березня 2019 ) Відповідно до ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовником було відмінено торги по закупівлі UA-2019-02-06-003252-b Нафта і дистиляти(бензин марок А-95, А-92, дизельне паливо) ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти,. Закупівля «Нафта і дистиляти(бензин марок А-95, А-92, дизельне паливо)» ДК 021:2015 09130000-9 - Нафта і дистиляти за процедурою відкриті торги з оприлюдненням англійською мовою відповідно до ч. 4 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі» була переоголошена повторно. Ідентифікатор закупівлі ID: UA-2019-03-14-003239-a. Підприємство забезпечує свою потребу в бензині марок А-95, А-92, дизельному пальному на сьогоднішній день по договору закупівлі укладеному в попередньому році, який подовжений на 20 % суми, визначеної в договорі. Однак із-за інтенсивності роботи підприємства по наданню послуг з ремонту та утримання доріг міста, де задіяна практично вся техніка підприємства, даний обсяг завершується. Які дії замовника якщо дія договору закупівлі укладеному в попередньому році подовженого на 20 % завершується, а процедури закупівель ще тривають? Тому просимо роз’яснити та надати нам рекомендації,якими мають бути дії нас,як Замовника, для забезпечення безперебійності в роботі підприємства? 1.Чи може замовник застосувати допорогову закупівлю до 200 000 грн.? Але дана сума допорогової закупівлі забезпечить роботу підприємства на 7 діб. 2. Чи може застосувати замовник переговорну процедуру закупівлі по п.3 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» до повного завершення процедур закупівлі, щоб частково покрити потребу підприємства в бензині марок А-95, А-92,дизельному пальному? 3.Інший рекомендований Вами варіант?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2