Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2906 / 2837
Добрий день! В лютому поточного року за процедурою відкритих торгів укладено договір на постачання природного газу з помісячною розбивкою споживання. По незалежним від нас причинам (підключення до газової труби сусідньої будівлі) споживання у квітні не відбулося (куби були заплановані).Чи потрібно вносити додатковою угодою зміни до договору в частині помісячного перерозподілу обсягів природного газу, якщо річний обсяг споживання не зміниться? Чи потрібно оприлюднювати ЇЇ на ел.майданчику? Дякую.
Відповідь
11.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2063 / 1998
Доброго дня, для участі в тендері, згідно з ТД та вимогами замовника, нам потрібно отримати від Вас - Сертифікат відповідності виробу Костюм літній польовий – КЛП, відповідно до ТУ У 14.1-00034022-078:2015 (з повідомленням про зміни № 3), з тканини Тип 4, Клас 7, відповідно до ТУ У 13.2-00034022-024:2015 (з повідомленням про зміни № 3), - з Протоколом лабораторних випробувань за показниками визначеними Переліком обов’язкових випробувань Надайте будь-ласка інформацію про: - Неохідні документи - строки - ціни - відповідальних осіб, які можуть допомогти в вирішенні нашого питання.
Відповідь
10.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2045 / 1892
На початку вересня згідно офіційного переліку на сайті prozorro.gov.ua нами було надано пакет документів на електронну адресу, але до цього часу жодної відповіді ми не отримали. Контактний телефон не відповідає. На запитання по електронній пошті замість відповіді надходить лист з вже поданим переліком. Які наші наступні дії при такому положенні?
Відповідь
09.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2285 / 2143
Яким чином відшкодувовати арендну плату від арендаторів, підлягає ли арендна плата плануванню?
Відповідь
07.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1927 / 1836
Відповідно до ч. 1 ст. 177 ЦК України об'єктами цивільних прав є речі, у тому числі гроші та цінні папери, інше майно, майнові права, результати робіт, послуги, результати інтелектуальної, творчої діяльності, інформація, а також інші матеріальні і нематеріальні блага. Відповідно до п. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) товари, це продукція, об’єкти будь-якого виду та призначення, у тому числі сировина, вироби, устаткування, технології, предмети у твердому, рідкому і газоподібному стані, а також послуги, пов’язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів. Таким чином цінні папери, зокрема акції, та інші майнові права, в т.ч. корпоративні, являються об’єктами цивільних прав і можуть продаватись та придбаватись, відтак можуть бути товаром в розмінні Закону. З огляну на викладене просимо надати роз’яснення щодо порядку закупівлі замовником цінних паперів (акцій)/корпоративних прав, а саме надати інформацію за якою з процедур закупівель передбачених Законом має здійснюватися закупівля, з огляду на те, що забезпечити конкуренцію при закупівлі корпоративних прав у її власника не можливо, однак закупівля корпоративних прав/ цінних паперів (акцій) не є виключенням визначеним ч.3 та 4 ст. 2 Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2