Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
43 / 39
Оформила допомогу на 6500 грн. 23.03. Коштів досі немає, підкажіть в чому проблема ?
Відповідь
20.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
31 / 27
Доброго дня ,я подав заявку на отримання допомоги в єПідтримка 6.5.Але до цього часу не отримав її а саме на 20.04.22р.Заявка на отримання допомоги була подана 29.03.22
Відповідь
20.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
37 / 37
25 березня я оформила заявку на одноразову допомогу в діі, пройшли 10 днів з моменту оформлення, а кошти не зараховані
Відповідь
20.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
32 / 35
Вітаю! Ще досі не отримала допомогу від держави 6500. Заява подана успішно. Поясніть будь ласка чому? І скільки ще чекати?
Відповідь
20.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
32 / 33
Доброго дня. 12.04.2022р. постановою КМУ №437 від 12.04.2022р. було внесено зміни до постанови КМУ №169 від 28.02.2022 р. зміни, що стосуються права використання порядку здійснення публічних закупівель, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, з використанням електронної системи закупівель, та окремо здійснення закупівель, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, без використання електронної системи закупівель. Питання: 1) В чому різниця між цими видами закупівель (публічні закупівлі, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, з використанням електронної системи закупівель; закупівлі, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, без використання електронної системи закупівель). 2) Порядок використання положень щодо права здійснення публічних закупівель, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, з використанням електронної системи закупівель. 3) Чи не суперечить перше речення абзацу 1 підпункту 1 пункту 1 постанови КМУ №437 від 12.04.2022р. (Замовник може здійснювати публічні закупівлі, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, з використанням електронної системи закупівель, у тому числі з використанням електронних каталогів.) щодо самого пункту 1 постанови КМУ №169 від 28.02.2022 р. (оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”). Тобто, пункт 1 постанови КМУ №169 від 28.02.2022 р. говорить про повну відмову замовниками на час війни від використання процедур закупівель та спрощених закупівель, а от абз.1 підп.1 п.1 постанови КМУ №437 від 12.04.2022р. говорить про можливе право замовника на використанням електронної системи закупівель за умови не перевищення 50 тис. грн. Прошу також роз'яснити дану неясність. Завчасно дакую за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2