Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4973 / 5073
Відповідно до ст.3 ч.7 п.5 замовник може укласти прямий договір без проведення спрощеної закупівлі, в разі виникнення додаткових робіт, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50% ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Виходячи з цієї вимоги основний договір повинен бути укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Виникає питання, як укладати договір на додаткові роботи, якщо основний договір укладений до 19.04.2020 та без застосування електронної системи, сума була до 1,5 млн.грн. Чи можливо в даній ситуації укласти прямий договір на виконання додаткових робіт без проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3937 / 4037
Доброго дня,цікавить наступне питання, ми як державний замовник після 19 квітня 2020 року зобовязані проводити всі закупівлі сума яких перевищує 50 тис і до 200 тисяч по спрощеній процедурі закупівлі,а пункт 8 частини 7 статті 3 ЗУ про Публічні закупівлі говорить що замовник може відмовитись від спрощеної процедури і укласти прямий договір якщо: 8)якщо закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємвств громадських організації осіб з інвалідністю Чи означає дана норма що державний замовник має право укладати прямий договір про закупівлю наприклад у Фізичної особи підприємця який має 3 групу інвалідності?наявні якісь особливості укладення таких прямих договорів про закупівлю укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
07.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3676 / 3781
Доброго дня!Переможець спрощеної закупівлі Комунальне підприємство міської ради ,якє забезпечує потреби територіальної громади,діяльність якого не здійснюється на промисловій чи комерційній основі та є одержувачем бюджетних коштів для виконання робіт (вартістю більш ніж 50 тис.грн., но меньш ніж 1500 тис. грн.)залучає субпідрядників. Чи потрібно Комунальному підприємству проводити спрощену закупівлю?
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4588 / 4506
Після визначення переможця у спрощеній закупівлі Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. І, как радить нам стаття в Prozorro Інфобокс від 15.05.2020р. - “Договір потрібно укласти не пізніше ніж через 20 днів Тобто несуттєво, на який саме день, аби дотриматись вимоги щодо терміну.” Але, як з'ясувалося, регламент роботи майданчика Zakupki.Prom.ua передбачає обмеження щодо початку строку підписання договору - не раніше завершення періоду оскаржень. І цей період оскарження, відповідно до регламенту майданчика,становить два дні. Просимо пояснити на підставі якої статті Закону встановлено дводенний період оскарження по спрощеним закупівлям і відповідно неможливість оприлюднення договору. З повагою.
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3899 / 3770
Просимо надати правову оцінку безпідставвного оголошення Замовником спрощеної процедури закупівлі
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2