Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1856 / 1832
Доброго дня! Допоможіть будь ласка з наступним питанням. Через відсутність пропозицій двічі були відмінені відкриті торги на поставку природного газу. Прийнято рішення про проведення переговорної процедури. До моменту проведення переговорів на даний предмет закупівлі виділені додаткові кошти.Чи можно при проведенні переговорної процедури збільшувати суму та кількість закупки?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1857 / 1946
Доброго дня! Допоможіть будь ласка з наступним питанням. Через відсутність пропозицій двічі були відмінені відкриті торги на поставку природного газу. Прийнято рішення про проведення переговорної процедури. До моменту проведення переговорів на даний предмет закупівлі виділені додаткові кошти.Чи можно при проведенні переговорної процедури збільшувати суму та кількість закупки?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2131 / 2249
Регіональною програмою економічного і соціального розвитку області бридичну особу, яка є органом державної влади (далі – Замовник), визначено замовником робіт з будівництва об’єкта незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку на умовах співфінансування за рахунок державного фонду регіонального розвитку у розмірі 90% та місцевого бюджету у розмірі 10%. Відповідно до пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України звільняються від оподаткування операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти. Прошу надати роз’яснення з наступних питань: 1. Як визначити очікувану вартість закупівлі при оголошенні процедури «відкриті торги»: з урахуванням податку на додану вартість чи без нього, зважаючи на норму пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України? 2. Чи буде застосовуватися у даному випадку дія пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України до Виконавця робіт, якого визначили за результатами процедури закупівлі, та який є платником ПДВ? 3. Дія пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України розповсюджується на всі операції, що включено до проєктно-кошторисної документації на об’єкт будівництва, чи на окремі розділи, види робіт (виконання будівельно-монтажних робіт, придбання устаткування, матеріалів тощо)? 4. Як Замовник має оплатити вартість будівельно-монтажних робіт: з урахуванням ПДВ чи без ПДВ? 5. Чи має право Замовник оплатити вартість матеріалів, устаткування з ПДВ, що використані у ході будівництва, якщо вони придбані Виконавцем з ПДВ?
Відповідь
15.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1826 / 1879
Добрий день! У грудні 2020 року було проведено спрощену процедуру закупівлі, відкриті торги та переговорну процедуру. У січні місяці заклад змінив назву (до назви додалося Кременчуцького району (ЄДРПОУ не змінилося)). Нами було надіслано листи Учасникам із зазначеною новою назвою і установчими документами. Тож, станом на сьогодні ми укладаємо договори, по раніше проведеним закупівлям, і прописуємо вже нову назву й ставимо нову печатку. Однак, Казначейство нашого міста наполягає на тому, що договір повинен бути із назвою з якою проводилися торги, а печатка може стояти й нова (з новою назвою) і просто необхідно робити додаткову угоду. Скажіть будь ласка, як нам вчинити правильно, згідно законодавства: укладати одразу договір на нову назву чи все ж таки потрібно пропонувати ту назву, яка була в проекті до договору? Дякую.
Відповідь
15.01.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1923 / 1823
Будь ласка надайте відповідь. Заплановано проведення 3х заходів (окремих заходів впродовж року по різним місяцям), але за одним кодом ДК 021:2015: 79950000-8 : 1й захід січень 2021 року – 2 млн грн – відкриті торги 2й захід січень 2021 року – 3 млнгрн – відкриті торги 4й захід січень 2021 року – 5 млн грн – відкриті торги з англійською публікацією. Питання: якщо за одним кодом декілька закупівель на загальну суму 10 000 000,00 процедура у всіх цих закупівель повинна бути - відкриті торги з англійською публікацією? чи можливо планувати як у прикладі (кожен захід =сума=процедура), тобто не сумувати очікувану вартість за одним кодом? Дякую за відповідь
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2