Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3643 / 3566
За одним договором закуплено товар за різними ДК 021:2015. Чи є порушення, що в звітах номер договору буде той же, чи потрібно за кожним ДК укладати окремий договір? Чи є перелік необхідної документації що до звіту про укладений договір яка розміщається на веб порталі.
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4501 / 4753
Доброго дня, підскажіть будь ласка у зв"язку зі змінами в законодавстві з 19.04.2020 року, чи необхідно оприлюднювати як пряму закупівлю без використання системи закупівель(придбання товарів, робіт, послуг до 50 тис.грн.) звіт про договір про закупівлю на відшкодування коштів за авансовими звітами? Якщо так, то підтвердним документом є товарний чек, квитанція чи авансовий звіт? При оприлюднені номер та дату якого документа вказувати (чека, квитанції чи авансового звіту) Як бути коли дата чеку не завжди співпадає з датою авансового звіту? Дякую
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5829 / 4397
Добрий день. Чи потрібно звітувати про виконання договору по процедурі "Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель" після набрання чинності нової редакції ЗУ "Про публічні закупівлі". Дякую.
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3809 / 3694
Згіднодругого абзаці частини 10 статті 3 Закону "Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини третьої статті 10 цього Закону." Притання, чи можна ділити предмет закупівлі на частини загальна річна вартість якої меньше 50,0 тис.грн.?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3361 / 3460
Добрий день! Скажіть будь-ласка ми комунальне некомерційне підприємство, чи повинні ставити ціну за одиницю товару в звіті про договір про закупівлю? Адже заповнюється суб'єктами зі ст. 75, 77-79 Господ. кодексу України. Лектор на підвищенні кваліфікації запевняв, що не повинні. А я вбачаю наше підприємство в ст. 78 Госп. кодексу. Але згідно ст. 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" не вказується необхідність в звіті зазначення ціни.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2