Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.05.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3381 / 3265
Добрий день! Прошу вас надати вичерпне роз'яснення, чому державні підприємства або підприємства з державною часткою у статутному капіталі (наприклад: АТ "Турбоатом", ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат") проводять закупівлю товарів без проведення відкритих торгів? Чому за результатами закупівлі публікується лише звіт про закупівлю? Якщо суб'єкт не проводить закупівлю через процедуру відкритих торгів (або іншу процедуру, передбачену ЗУ "Про публічні закупівлі"), з цього випливає що вказаний суб'єкт не підпадає під дію Закону та не є Замовником в розумінні Закону. В такому випадку - чим передбачено необхідність публікації звіту про укладений договір?
Відповідь
13.05.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2722 / 2731
Найближчим часом Замовнику, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання (у розумінні Закону), будуть передані повноваження з управління корпоративними правами держави щодо деяких господарських товариств (пакети державних акцій). Чи вважатимуться підприємства, весь пакет державних акцій яких переданий Замовнику, його афілійованими підприємствами? Чи поширюватиметься дія Закону "Про публічні закупівлі" для Замовника, якщо предметом закупівлі будуть послуги, що безпосередньо надаватимуться підприємствами, управління корпоративними правами держави щодо яких здійснюватиме Замовник?
Відповідь
25.04.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2654 / 2707
Просимо Вас роз’яснити чи актуальні на даний час роз’яснення, що містяться в листі від 12.05.2016 № 3302-06/13747-07, щодо здійснення закупівель замовниками, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.
Відповідь
02.04.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3314 / 3332
Просимо надати допомогу у вирішенні питання щодо необхідності здійснення нашим підприємством закупівель у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) та необхідність в офіційному тлумаченні пп.3 п. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, якщо предметом закупівлі є: товари, що закуповуються для перепродажу третім особам, за умови, що замовник не займає монопольне (домінуюче) становище на ринку таких товарів та інші суб’єкти господарювання можуть вільно здійснювати їх продаж за тих самих умов, що і замовник. Насамперед, про Підприємство у відповідності по положень Статуту: «Комунальне підприємство «Благводсервіс Широківської громади» утворене Широківською сільською радою Запорізького району Запорізької області згідно з чинним законодавством України. Засновником Підприємства та органом до сфери управління якого входить Підприємство, є Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області. Підприємство у своїй діяльності підзвітне та підконтрольне Власнику – Широківській сільській ради Запорізького району Запорізької області. Підприємство здійснює зовнішньоекономічну діяльність і проводить експертно-імпортні операції як в Україні, так і за кордоном включаючи товарообмінні, посередницькі та інші операції в установленому законодавством порядку. Підприємство може купувати та продавати продукцію, надавати та отримувати послуги та розраховуватись за них за договірними цінами. Підприємство є одержувачем бюджетних коштів.» КП "БЛАГВОДСЕРВІС» включено до переліку суб’єктів природних монополій з централізованого водопостачання та водовідведення та згідно Закону є замовник, що здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. З урахуванням зазначеного, просимо роз’яснити, у разі закупівлі нашим підприємством лікарських засобів та медичних виробів для подальшої їх реалізації населенню в роздріб, чи поширюється на ці закупівлі - ЗУ «Про публічні Закупівлі» в тому числі пп.3 п. 4 ст. 2 Закону.
Відповідь
27.03.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3379 / 3313
КП "Славутське ЖКО" є комунальним підприємством та здійснює діяльність в окремих сферах господарювання ( виробництво, танспортування та постачання теплової енергії) одночасно здійснює іншу діяльність з благоустрою міста яка фінансується з місцевого бюджету та діяльність з управління багатоквартирними будинками. Просимо надати відповідь які межі повинно підприємство застосовувати згідно ст.2 Закону при закупівлі наприклад рубероїду, яко даний товар буде використовуватися в діяльності яка не повязана із діяльністю в окремих сферах закупівлі. Чи можемо не оголошувати торгі так як закупівлі складає 450 тис.грн
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2