Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2813 / 2760
Чи можна купити товар на суму 3000 грн за рахунком без використання електронної системи та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи, якщо загальна сума предметів закупівлі за відповідним кодом класифікатора у плані закупівель перевищує 50 тисяч гривень?
Відповідь
06.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3469 / 3438
Якщо у мене один договір, але до нього є три накладних, і в цих 3-х накладних різні товари, до прикладу, це і миючі засоби, і шпаклівка, і арматура, і запчастини і масла до машини.... і тд, то як мені зробити звіт про договір про закупівлю, як визначити в цьому звіті ДК?Якщо вже на руки мені передали ці накладні і договір,вже підписані з печаткою, але ще неоплачені, що в такому випадку робити? робити звіт про договір про закупівлю взявши якийсь загальний ДК чи як? Сума разом по 3 договорах 15000 грн.
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2711 / 2727
Відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі", ми є замовником у розуміння закону але також інколи приймаємо участь у процедурах закупівель як учасники. Чи є в розумінні закону закупівля на «надання доступу до онлайн-сервісу для подачі пропозиції», закупівлею яку ми маємо вносити в план і оприлюднювати як Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи відповідно до статті 3 п.3 Закону. Дякуємо.
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3641 / 3384
Доброго дня) потрібна ваша допомога) чи потрібно в прозорро закидати звіт про договір на оплату реактивної електроенергії, газопостачання та розподілу якщо договір був заключений ще на початку року???
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3547 / 3563
У 2019 році наша установа уклала договори з адвокатами про надання послуг. Строк дії договору до 31.12.2020. Сума договору менше 50 тис. грн. До 19.04.2020 та після цієї дати до вже укладених вищезазначених договорів укладаються додаткові угоди на збільшення суми. Чи потрібно відповідно до нової редакції Закону "Про публічні закупівлі" у таких випадках вносити зміни до плану закупівель та роботи звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2