Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.09.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2381 / 2339
Потрібні ссилки на відкриті реєстрі для перевірки Учасника переможця по ст.17 Закону про публічні закупівлі
Відповідь
25.09.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2703 / 2695
Верховна Рада 19 вересня ухвалила в цілому законопроєкт №1076 "Про внесення змін до закону України "Про публічні закупівлі" Питання: чи обовязково проводити відкриті торги на закупівлі в сумі 50 тис. грн., чи можна проводити допорогову закупівлю? Не зрозуміло? Коли вступає в силу законопроект? Дякую!
Відповідь
25.09.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2933 / 2790
Доброго дня! Ми бюджетна установа спортивного профілю, яка здійснює підготовку спортсменів. У складі нашої установи є медична частина для потреб якої ми періодично закуповуємо лікарські засоби. У зв’язку з тим, що ми не являємося закладом охорони здоров’я, а також виходячи з специфіки підготовки спортсменів, здебільшого ми потребуємо лікарських засобів не включених до Національного переліку основних лікарських засобів. Питання: 1.Чи маємо ми право здійснити закупівлю лікарських засобів не включених до Національного переліку основних лікарських засобів? 2.Чи можливо шляхом застосування мультилотової закупівлі здійснити в одному тендері (з двома лотами) закупівлю лікарських засобів, як включених до Національного переліку основних лікарських засобів, так і не включених до зазначеного переліку? Дякуємо за відповідь!
Відповідь
19.09.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3195 / 3146
Добрий день. Звертаємось до вас за консультацією з наступного питання. У 2018р. за програмою фінансування з державного бюджету зі співфінансуванням з місцевого бюджету, комунальне підприємство провело процедуру відкритих торгів на проведення робіт з реконструкції об’єкту в термін до 31.12.2018р. Торги проводились у 4 кварталі на суму 6,5млн.грн. До кінця 2018р. роботи було виконано на 5,8млн.грн або на 89%. Невчасне виконання робіт було зумовлене погодними умовами. Відтак дію договору було продовжено і на 2019р. Проте у 2019р. по об’єкту внесені суттєві зміни до робочого проекту. Проект пройшов повторну експертизу та отримав позитивний звіт (без збільшення вартості робіт). Відкоригований проект є продовженням робіт та становить невід’ємну частину від первісного проекту. Отже наше підприємство оголосило проведення переговорної процедури для виконання залишків робіт посилаючись на ст. 35 п. 2 пп.6 ЗУ «Про публічні закупівлі». Однак станом на сьогоднішній день підрядна організація в усній формі відмовилась від підписання договору за процедурою. Зважаючи на те, що відповідно до ст. 35 п. 4 відміна процедури може бути лише через 35 днів з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір (тобто з 30.08) та наближення закінчення бюджетного року, просимо вас надати роз’яснення з таких питань: 1. Чи потрібно проводити відкриті торги зважаючи на загальну вартість об’єкту при залишку необхідних коштів в сумі 0,7млн.грн. 2. В разі необхідності проведення відкритих торгів, чи можемо ми розпочинати проведення процедури до закінчення переговорної процедури? Дане питання зумовлене тим, що у разі проведення відкритих торгів з дотриманням строків проведення переговорної процедури, оголошення про відміну переговорної процедури відбудеться 04.10, процедура відкритих торгів займе ще близько 35 днів, тобто договір буде укладено 11.11, далі необхідно буде внести зміни в дозвіл на виконання будівельних робіт … і новий рік… 3. Чи можна проводити допорогову закупівлю або оприлюднити звіт про укладений договір?
Відповідь
18.09.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2650 / 2638
У липні 2019 було проведено переговорну процедуру на закупівлю лікарських засобів. В специфікацію договору, який був укладений за її результатами, включена, поміж інших лікарських засобів, вакцина від грипу. На сьогоднішній день підприємство, яке поставляє КНП лікарські засоби повідомляє, що вакцина відсутня, і пропонує через додаткову угоду зменшити суму договору. Виникає питання яким чином купувати цю вакцину. Через відкриті торги чи через прямий договір?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2