Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1524 / 1427
Чи може бути школа, яка є юридичною особою та не є розпорядником коштів бути замовником в системі прозоро, а платником за її закупівлі буде Виконавчий комітет, можливо це? Якщо ні то чому?
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1571 / 1466
Частиною 3 статті 7 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі», що вводиться в дію 19.04.2020р., передбачено, що банки під час оплати за договорами про закупівлю перевіряють наявність звіту про результати проведення закупівлі шляхом його перегляду в електронній системі закупівель. У разі відсутності звіту про результати проведення закупівлі платіжне доручення вважається оформленим неналежним чином (та відповідно повертається банком без виконання). Згідно статті 3 нової редакції цей Закон застосовується до Замовників: 1) за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тис. грн., а робіт – 1,5 млн. грн.; 2) що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 млн. грн., а робіт – 5 млн. грн.; 3) які здійснюють спрощені закупівлі та/або укладають договори без використання електронної системи закупівель відповідно до частини другої цієї статті. Поняття "спрощених закупівель» введено в Законі вперше. Спрощеними вважатимуться закупівлі товарів, робіт і послуг на суму від 50 до 200 тис.грн., що будуть проводитись через електронну систему шляхом електронного аукціону. Запитання: Чи підпадатимуть спрощені закупівлі Замовників на суму від 50 до 200 тис.грн. під банківський контроль, що зобов’язує банки під час оплати за договорами про закупівлю перевіряти наявність звіту про результати проведення закупівлі шляхом його перегляду в електронній системі закупівель так само, як на сьогодні це здійснюється для операцій на суму, що перевищує 200 тис.грн.?
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1277 / 1283
Відповідно до додатка 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 р. № 1407-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 р. № 846» (далі – розпорядження) визначено перелік замовників, в інтересах яких проведення тендерів та закупівель за рамковими угодами через централізовану закупівельну організацію є обов’язковим з 1 вересня 2020 року, у тому числі і ДСНС. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення стосовно поширення дії розпорядження на підпорядковані підрозділи ДСНС (зокрема, головні управління, управління, підрозділи центрального підпорядкування, спеціалізовані формування тощо).
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1624 / 1640
Комунальне підприємство в 2019 році провело тендер на 1800000,00 грн, з них 1400000,00 кошти місцевого бюджету, 400000,00 грн кошти підприємства. На початку 2020 року, хочуть скористатися ч. 5 ст.36 ЗУ "про публічні закупівлі". В додатковій угоді прописувати також прописувати та відповідно реєструвати в органі казначейства 280000,00 грн. кошти місцевого бюджету та 80000,00 грн. кошти підприємства, чи можуть прописати 360000,00 грн. за кошти місцевого бюджета та зареєструвати в органах казначейства 360000,00 грн. за кошти підприємства.
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1689 / 1561
Замовником у 2019 році проведено відкриті торги на закупівлю: ДК 021:2015 - 4500000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. За результатами торгів укладено договір зі строком дії до 31.01.2021. У 2019 році виконані загальнобудівельні роботи на першу чергу. Друга черга робіт передбачена на 2020 рік. У 2020 році виникає необхідність в коригуванні проектної документації. Після коригування проекту необхідно проводити нові відкриті торги на виконання будівельних робіт у 2020 році чи можна виконувати роботи за договором, укладеним у 2019 році? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2