Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3729 / 3650
У вимозі зазначено "На виконання листа СБУ Полтавське обласне територіальне відділення здійснює дослідження ринку закупівель товарів, робіт, послуг на предмет дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції при проведенні КП "Кременчукводоканал" процедури відкритих торгів". Далі вимагається повний перелік документів (план, реєстр отриманих пропозицій, протокол розкриття, пропозиції учасників, тощо) у друкованому вигляді. Чи повинно підприємство надавати ці документи та чи не може АМКУ або СБУ переглядати документи в системі Прозорро?
Відповідь
08.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3587 / 3543
Підскажіть, будь ласка, чи потрібно театру проводити тендер (переговорну процедуру?) з ТОВ "Партер.УА" та ООО "Карабас" на надання агентських послуг з продажу електронних квитків, які розміщені в системі "Maestro Ticket System"? Вартість послуг агента (агентська винагорода) становить 15% від сукупної номінальної вартості квитків та складає більше 200 000 грн. за рік.
Відповідь
08.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3255 / 3006
Відповідно до ст.15 Закону України " Про благоустрій населених пунктів" органи державної влади та органи місцевого самоврядування можуть утворювати підприємства для утримання об’єктів благоустрою державної та комунальної власності. У разі відсутності таких підприємств органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень визначають на конкурсних засадах відповідно до закону балансоутримувачів таких об’єктів. Підприємство та балансоутримувач забезпечують належне утримання і своєчасний ремонт об’єкта благоустрою власними силами або можуть на конкурсних засадах залучати для цього інші підприємства, установи та організації Крім того, відповідно до наказу ДКУ ЖКГ від 11.11.2005 року(рег. у Минюсте №1460/11740)існуює порядок проведення цього конкурсу. Питання- На зараз є така можлівість проведення робіт з благоустрію без застосування закону України "Про публічні закупівлі ? С повагою.
Відповідь
07.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3574 / 3525
Доброго дня! ДП "Поділлягеодезкартографія" відповідно до статутних документів є державним підприємством, метою діяльності якого є надання послуг у сфері геодезії, катрографії та кадастру на комерційній основі. Підприємство не фінансується з бюджету, не отримує державних дотацій або додаткового фінансування. Просимо надати вичерпні роз’яснення стосовно того, чи є підприємство ЗАМОВНИКОМ (так чи ні) згідно п. 9 ст. 1 ЗУ "Про публічні закупівлі". (З листами № 3302-06/34317-07 від 27.10.2016 р. та 3302-06/12875-06 від 29.04.2016 р. ознайомлені).
Відповідь
06.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3702 / 3586
Питання стосовно застосування процедури електронних закупівель послуг із здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО. Повідомляємо, що на 2017 рік для здійснення вищезазначених заходів управлінню передбачено 15,0 тис. грн.. До управління надали заяви учасники АТО, які бажають пройти професійне навчання на водія транспортних засобів, але тільки за місцем проживання в Марганецькій автошколі ТСОУ. Відповідно до доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 09.06.2016 року № 07-57/0/35-16 «Про впровадження процедури електронних закупівель» щодо рекомендацій стосовно придбання товарів, робіт і послуг у системі ProZorro загальна вартість закупівлі повинна бути не меншою 3 тис. грн., тобто якщо вартість навчання складає від 3,0 тис. грн., управління повинно проводити закупівлю послуг навчання у системі ProZorro. Просимо надати роз’яснення, яким чином у даному випадку управління праці та соціального захисту населення повинно проводити процедуру закупівлі послуг професійного навчання для учасників АТО, та чи маємо ми право укладати прямі договори з навчальними закладами, якщо учасник антитерористичної операції бажає навчатися тільки за місцем проживання.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2