Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1810 / 1744
Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06,"Закон не містить обмежень щодо організації процедур закупівель до набрання чинності Закону про Державний бюджет України, затвердження кошторису, плану використання бюджетних коштів, фінансового плану, замовник для забезпечення невідкладних потреб у товарах, роботах і послугах у наступному році, може наприкінці поточного року (або на початку наступного року) розпочати процедуру закупівлі". Надайте будь ласка роз'яснення: Якщо на момент укладання договору кошторис, план використання бюджетних коштів або фінансовий план не будуть затвердженні, чи не буде порушенням укладання такого договору? За умови, що реєстрація бюджетних зобов’язань в органах Державної казначейської служби відбудеться протягом 7 робочих днів з дати взяття на облік органом Казначейства кошторису (плану використання бюджетних коштів)?
Відповідь
06.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1607 / 1582
Доброго дня! Відповідно до пункту 7 частини першої статті 17 Закону замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі . Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради проводив чергову закупівлю. На стадії кваліфікації з’явилися підозри до учасників, а саме щодо їх пов’язаності. За для підтвердження або спростування цієї інформації та для об’єктивної оцінки учасників ми звернулися з офіційним листом на майданчик «zakupki.prom.ua» з проханням надати IP адреси учасників закупівлі, на що нам відповіли, що IP адреси є конфіденційною інформацією і майданчик нам її не надасть. Надайте, будь-ласка, роз’яснення: яким чином Замовник може перевірити пов’язаність учасників процедури закупівлі? Та чи є правомірними дії майданчика «zakupki.prom.ua», щодо ненадання інформації Замовнику.
Відповідь
05.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1864 / 1729
Чи можна проводити замовнику-комунальному підприємству процедуру закупівлі послуг на два роки?
Відповідь
05.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1828 / 1762
Доброго часу доби. Є два замовника послуги і один виконавець. Послуга має ціну більшу ніж кожен з замовників окремо міг би заплатити, тобто наприклад послуга вартує 200000,00 грн. а у кожного з замовників лише по 100000,00 грн. Замовники різні юридичні особи, але їм підходить одна в та сама послуга виконавця. Чи можна укласти тристоронню угоду з можливістю двох замовників оплатити частку ціни. дякую
Відповідь
04.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1723 / 1634
Прошу надати роз'яснення щодо необхідності проведення тендерних процедур на проведення послуг по благоустрою території населених пунктів об'єднаної територіальної громади згідно актів виконаних робіт, запланованих по Кекв 2240 на виконання заходів місцевої Програми по благоустрою при умові, що створено комунальне підприємство, засновником якого є сільська рада.Чи не виникне,що в разі проведення тендерної процедури,переможцем визначиться інше підприємство і чи взагалі потрібно проводити дану процедуру.В Програмі вказано, що виконавцем даних заходів є Управління ЖКГ та дане комунальне підприємство.Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2