Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1547 / 1589
яка різниця у порядку проведення до 19 квітня п.р. і з 19 квітня товарів необхідних для запобігання короновірусу?
Відповідь
23.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1440 / 1409
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як у військовій частині призначити уповноважену особу з числа військовослужбовців, якщо згідно Закону визначається або призначається замовником одним з таких способів: 1) шляхом покладення на працівника (працівників) із штатної чисельності функцій уповноваженої особи як додаткової роботи з відповідною доплатою згідно із законодавством; 2) шляхом введення до штатного розпису окремої (окремих) посади (посад), на яку буде покладено обов’язки виконання функцій уповноваженої особи (уповноважених осіб); 3) шляхом укладення трудової угоди (контракту) згідно із законодавством. Для військовослужбовців не передбачено додаткової оплати праці а в штаті немає такої посади?
Відповідь
23.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1436 / 1466
Підскажіть будь ласка,якщо закупівля деяких товарів для бородьби з коронавірусом не перевищуватиме 50 тис. грн. на рік. Також треба публікувати звіт про винонання договору з усіма його додатками та звіт про винонання договору?
Відповідь
22.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1766 / 1800
Доброго дня! Прошу надати роз"яснення стосовно порядку публікації звіту про укладений договір згідно ПКМУ №225 від 20.03.2020р. Особливо прохання роз"яснити алгоритм дії на виконання п.6, а саме організовує та проводить закупівлі не раніше ніж через 48 годин з моменту оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель за критеріями, які включають, зокрема, ціну та строк поставки товарів або виконання робіт чи послуг; Замовник публікує інформацію про закупівлю і через 48 годин визначає переможця і підписує договір? Чи замовник проводить переговори і через 48 годин публікує договір? Прохання надати детальне роз"яснення порядку і послідовності дії Замовника.
Відповідь
20.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1645 / 1566
Добрий день! Питання потенційного учасника процедури закупівлі полягає в наступному. Чи може юридична особа, створена за законодавством України, використовувати досвід виконання договорів свого засновника-нерезидента?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2