Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1687 / 1646
Підскажіть будь ласка. В спрощених закупівлях ми можемо закупити той товар який ми хочемо "наприклад нам потрібен глюкометр Акучек Актив він і тільки він так, як закуплені під цю марку тест смужки до цього глюкометру" Чи можемо ми не прийняти еквівалент товару поданий учасником. Чи це буде порушення Закону??????????
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1647 / 1636
Добрий день! Просимо Вас надати роз`яснення щодо допорогових закупівель розпочатих до 19.04.2020року. Що робити? закінчувати по старому Закону України, чи відміняти? Дуже чекаємо відповіді. Дякуємо.
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1770 / 1781
Доброго дня, ми, комунальне підприємство, яке частково фінансується з бюджету міста Києва, 14.04.2020 року розпочали проведення допорогової закупівлі через електронну систему Прозорро на суму 198 000 грн. За результатами завершення кінцевого строку подання, учасниками було подано лише одну пропозицію по даній закупівлі. Дана пропозиція відповідає умовам оголошення про проведення допорогової закупівлі, у зв’язку з чим ми визначили даного учасника переможцем. І на разі хочемо укласти договір про закупівлю за результатами проведення даної допорогової закупівлі. При проведенні допорогових закупівель Замовники керувались Наказом ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019 "Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" та Наказом ДП "Прозорро" № 11 від 20.03.2019 "Про внесення змін до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". У зв’язку із набуттям чинності нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі», просимо надати роз’яснення чи правомірним буде після 19.04.2020 року укладення договору про закупівлю за результатами даної допорогової закупівлі, яка розпочата до набуття чинності нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону, а саме відповідно до, Наказу ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019 "Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" та Наказу ДП "Прозорро" № 11 від 20.03.2019 "Про внесення змін до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" та враховуючи положення статті 58 Конституції України, згідно якої Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи?
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1688 / 1738
Скажіть будь ласка, чи необхідно скасовувати допорогові закупівлі, на які було оголошено закупівлю (аукціон) через майданчик до 19 квітня але не завершені, у зв"язку з вступом в дію нової редакції ЗУ "Про відкритяі торги"
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1760 / 1759
Прошу дати роз'яснення щодо допорогових закупівель які були розпочаті до введення в дію нової редакції Закону і не завершені до 19.04.2020 року підписанням договору. Вартість предмета закупівлі становить більше 50 тис. грн. Відміняти іх у зв'язку з введенням в дію нової редакції закону чи завершувати підписанням договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2