Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1682 / 1809
Добрий день. Зараз дуже багато суб'єктів господарювання проводять навчання з питань, що стосуються публічних закупівель. У зв'язку з цим виникають наступні питання. 1. Чи потрібно суб'єкту господарювання для того, щоб проводити навчання з питань публічних закупівель, отримувати наприклад дозвіл, ліцензію, сертифікат або інший документ, який би посвідчував те, що даний суб'єкт господарювання має право проводити такого плану навчання? 2. Чи є реєстри таких суб'єктів господарювання? 3. Чи потрібно отримувати якісь дозволи для того щоб видавати сертифакати за результатами проходення такого навчання?? Зарання дякую за відповідь.
Відповідь
19.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2115 / 2061
Добрий день! Підкажіть, чи може Замовник, для виконання робіт залучити субпідрядника, якого зазначив в своїй тендерній пропозиції, будучи учасником процедури закупівлі. Залучення субпідрядника планується оформити шляхом укладення прямого договору без урахування вартісних меж, встановлених Законом. Чи розповсюджується Закон України "Про публічні закупівлі" на таку закупівлю?Підкажіть будь ласка, посилання на законодавчі документи, які підтверджують правомірність укладення прямого договору.
Відповідь
19.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1741 / 1781
Доброго дня. Є трьосороній договір. Сторони - Замовник, Виконавець, Благодійник. Благодійник плате Виконавцю грошові кошти на послугу, на замовлення Замовника більше 200 тисяч гривень. Чи потрібно проводити процедуру торгів. Благодійником є громадська організація
Відповідь
19.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1836 / 1853
Відокремлений підрозділ державного підприємства займається комерційною діяльністю у вигляді вантажних перевезень залізничним транспортом. В положені ВП прописано мета отримання прибутку, види діяльності....комерційна діяльність. Чи може ДП "Волиньвугілля" ( фактично ВП"Волиньвантажтранс" за кошти від комерційної діяльності) не вважати себе замовником згідно ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Відповідь
19.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2299 / 2295
Н А К А З 18.05.2020 № 98 Херсон Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8 НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівлі ID: UA-2020-05-12-001137-b. .... Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучено їх документальне підтвердження. Надайте будь ласка відповідь: Чи є підставою для початку переговорної процедури закупівлі висновок торгово-промислової палати де вказано про єдиного вітчизняного виробника. відповідь потрібна терміново
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2