Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1591 / 1643
Чи може медичний заклад, при укладанні договору на закупівлю, відповідно до ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID 19)", встановити строк постачання товарів (з переліку, затвердженого Постановою КМУ від 20.03.2020 № 225) щомісячно до кінця 2020?
Відповідь
05.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1560 / 1515
Доброго дня. Згідно частини 1. розділу 10, ЗУ "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель" № 114-IX від 19 вересня 2019 року, Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через ШІСТЬ місяців з дня його опублікування, крім розділу VI, який вводиться в дію через 12 місяців з дня його опублікування. Згідно закону, якщо річна вартість предмета закупівлі від 50 тис. грн до “порогів” Замовника має провести спрощену закупівлю. Відповідно до вищенаведеного прощу повідомити обовязок застосовувати спрощену процедуру закупівлі в Замовника виникає з 19.04.2020 року або 19.10.2020 року?
Відповідь
03.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1348 / 1330
Звертаємось до Вас з проханням, роз’яснити поширення Закону України "Про публічні закупівлі", зокрема, на випадки закупівель та відносини, які виникають у зв'язку з виконанням договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства. В тому числі, чи поширюються дії Закону України "Про публічні закупівлі" на приватного партнера під час закупівлі товарів, робіт і послуг, що закуповуються на виконання договору, укладеного в рамках державно-приватного партнерства. Договір укладений за результатами проведення відкритого і публічного конкурсу, з метою реалізації певного інвестиційного проекту. Чи поширюється сфери дії Закону України "Про публічні закупівлі" на закупівлі державним партнером в рамках надання державної підтримки та/або органів місцевого самоврядування під час здійснення ДПП певного обсягу товарів, робіт і послуг. Окрім того, деякі проекти ДПП, особливо проекти, пов'язаних з розвитком соціальної інфраструктури, потребує бюджетної підтримки у формі забезпечення викупу державним партнером певного обсягу робіт/послуг, що надаватимуться приватним партнером в рамках реалізації проекту. Така підтримка, є умовою конкурсу з відбору приватного партнера і фактично закуповується державним партнером в рамках проведення конкурсу з відбору приватного партнера, у зв'язку з чим також виникає питання чи потрібно проводити додаткові тендери щодо закупки відповідних товарів, робіт, послуг.
Відповідь
01.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1517 / 1531
Згідно з п.1 ч.2 ст.2 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі», який вводиться в дію з 19.04.2020, «забезпечення транспортування, розподілу, зберігання (закачування, відбору) та постачання природного газу на користь третіх осіб (замовників), видобутку природного газу…» визначається як діяльність замовника в окремих сферах господарювання. Геологічне вивчення нафтогазоносності надр–комплекс робіт (геологічне знімання, геофізичні, геохімічні, аерокосмогеологічні дослідження, прямі пошуки, буріння і випробування свердловин, дослідно-промислова розробка, науково-дослідні і тематичні роботи, їх аналіз та узагальнення), що проводяться з метою вивчення геологічної будови і нафтогазоносності надр на певній території (ст.1 Закону України «Про нафту і газ»). Відповідно, геологічне вивчення є складовою процесу видобутку природного газу. Згідно з п.20 ч.5 ст.3 нової редакції Закону, його дія не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є «товари, роботи та послуги, постачання, виконання, надання яких здійснюється постачальником із досвідом роботи в країнах Європи та/або Азії та/або Північної Америки та/або Південної Америки та/або Близького Сходу…». Ураховуючи викладене, прошу надати роз’яснення з наступних питань: - чи можна в розумінні нової редакції Закону вважати закупівлю послуг з геологічного вивчення нафтогазоносних надр складовою забезпечення видобутку природного газу; – які роботи та послуги у розумінні нової редакції Закону відносяться до забезпечення транспортування, зберігання (закачування, відбору), видобутку природного газу; – чи можна в розумінні нової редакції Закону вважати інформацію про досвід роботи в Білорусі, Україні та інших пострадянських країнах, як досвід роботи в країнах Європи та/або Азії, виходячи із загальноприйнятих географічних координат країн, які розташовані в межах відповідних континентів.
Відповідь
01.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1826 / 1818
доброго дня, підкажіть будь-ласка чи повинен Замовник проводити відкриті торги за закупівлю послуг зі щоденного миття доріг та зупинок громадського транспорту дезінфікуючими для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України? Чи має право Замовник провести переговорну процедуру? Заздалегідь вдячні
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2