Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3680 / 3775
Добрий день! Знайома із розясненнями щодо персональних даних - Щодо організації закупівельної діяльності від 10.04.2020.Проте? це розяснення не відповідає на деякі запитання. Прошу надати розяснення чи зявився станом на.11.01.2020 р. функціонал з додаванням інформації про персональні дані про уповноважену особу. На протязі якого періоду часу таку інформацію необхідно оновити? В законі не зазначено. Чи є інформація на сайті, яка дублюється про контактну особу, що заповнюється системою автоматично, персональними даними, які необхідно оновлювати, із відповідальністю відповідно п. 3.164-14 Кодексу про адміністративні правопорущення 25-51 000 грн. Дяже дякую
Відповідь
06.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3584 / 3664
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення з наступного приводу. Фізична особа-підприємець здійснює реалізацію лікарських засобів в умовах аптеки та відповідно має ліцензію на роздрібну торгівлю. Чи може даний суб'єкт підприємницької діяльності бути учасником та брати участь в процедурах закупівель, у яких замовниками виступають державні установи такі як лікарні, поліклініки, тощо. У Тендерній документації вказується вимога "наявність ліцензії", проте Замовники не надають роз'яснень чи йдеться про ліцензію на оптову чи роздрібну торгівлю. Дякую
Відповідь
05.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3622 / 3671
Доброго дня! В зв'язку з адмінреформою після проведення виборів 25 жовтня 2020 року змінилася повна назва установи: було- Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області, стало - Брусилівська селищна рада Житомирського району Житомирської області. Проведено відкриті торги (на майданчику назву не змінили). Договір заключений вже на нову назву.Зміни в назву на майданчику внесли 4 січня 2021 року. Чи потрібно нам відміняти завершені торги?
Відповідь
04.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3244 / 3410
спрощену процеду закупівлі проведено двічі і двічі відмінено в зв'язку з відсутністю пропозицій. Як сформулювати вимогу щодо відповідності істотних умов договору оголошенню про проведення спрощеної процедури при заключенні договору без застосування спрощеної процедури
Відповідь
03.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3442 / 3503
Прошу надати змістовну та вичерпну відповідь щодо обов'язковості прохождения тестування уповноваженої особи згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" з зазначенням термінів та строків, а також щодо порядку оформлення електроного підпису для уповноваженої особи.Це можливо зробити через приват 24 як фізичній особі чи звертатися до центру сертифікації ключів та прив'язати її до організації де я працюю?Також прошу надати інформацію щодо полати праці уповноваженої особи та хто має право її займати юрисконсульт чи головний бухгалтер?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2