Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.07.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4070 / 3966
За результатами відкритих торгів укладено договір на роботи по предмету закупівлі "Будіництво загальнооствітньої школи (ЗОШ) до існуючого навчально-виховного комплексу (НВК)", ведуться роботи. На виконання Закону "Про освіту" ЗОШ, НВК змінює свою назву на "гімназія". Як?, коли?, чи потрібно? такі зміни внести в договір про закупівлю на етапі виконання робіт, або після їх завершення, яку назву необхідно вказати в декларації про завершення будівнивцтва об"єкту?
Відповідь
24.06.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4068 / 3948
Національний заповідник -неприбуткова державна установа. В 2018 році за результатами відкритих торгів UA-2018-08-07-000791-a було укладено договір на реставрацію пам'ятки архітектури,яка триватиме до 31.12.2020р.Проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу.Проектом передбачено здійснення робіт з викладання підлоги керамічною плиткою, вартість плитки включена до кошторису , її має придбати виконавець робіт(Підрядник).Проте,на сьогодні є організація,що бажає на благодійних засадах подарувати таку плитку для реставрації пам'ятки. Питання: Чи правильно ми зробимо, якщо внесемо наступні зміни до тендерного договору та кошторисної документації (є невід’ємною частиною тендерного договору) – зменшимо договірну ціну та, відповідно, кошторисну вартість, на вартість плитки, що закладена до кошторису?
Відповідь
20.04.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4051 / 3996
Постачальник електричної енергії, за договором укладеним в ході переговорної процедури, пропонує дод. угодою ввести зміни до п. 13.5. Постачальник має право розірвати цей Договір достроково, повідомивши Споживача про це за 20 днів до очікуваної дати розірвання, у випадках якщо: Споживачем не узгоджена пропозиція Постачальника щодо зміни ціни або зміни умов постачання електричної енергії. Чи є це правомірно.
Відповідь
12.03.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4029 / 4066
Добрий день! Прошу надати роз'яснення щодо пропорційного збільшення відрахувань ставок та зборів у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати. Тобто, чи можна змінити ціну договору у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати (що призвело до підвищення податків та зборів)у розумінні листа Міністерства економіки України від 27.10.2016 року № 3302-06/34307-06 "Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю"
Відповідь
19.09.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4023 / 3895
Керуючись ч. 5 статті 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" до договору про закупівлю зі строком дії до 31.12.2018 було укладено додаткову угоду щодо продовження його дії на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного 2019 року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. В той же час, за вказаним договором додатково ще є залишок не витрачених (не вибраних) коштів з попереднього 2018 року орієнтовно в розмірі 35% від його вартості. Питання чи можна на початку наступного 2019 року витратити (вибрати) за вказаним договором не тільки суму, що не перевищує 20 відсотків, а ще і додатково залишок не витрачених (не вибраних) коштів з попереднього року орієнтовно в розмірі 35% від його вартості (послуги надаються та приймаються після продовження дії договору у 2019 році). Відповідей на аналогічне питання Вами ще не надавалось, то ж буду дуже вдячний за пряму відповідь, без перепосилань на інші роз'яснення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2