Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5864 / 5625
Доброго дня! Наше Комунальне підприємство не є Замовником в розумінні Закону оскільки не фінансується з бюджету і здійснює свою діяльність на комерційній основі (Ст. 78 Господарського Кодексу України). Чи можемо ми провести відкриті торги через Прозорро (на майданчику е-тендер), якщо система дає нам можливість лише провести допорогові закупівлі та оприлюднити звіт про укладений договір. Підкажіть,будь ласка, яким чином ми зможемо це правильно зробити. І друге питання: Чи можливо через Прозорро проводити щоквартально допорогові закупівлі на один і той же товар замість відкритих торгів? Дякую)))
Відповідь
14.12.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5791 / 5506
Ми комунальне підприємство водоканал, як замовник , який провадить діяльність в окремих сферах господарювання , плануємо закупити електричну енергію (ТАРИФ ЗАТВЕРДЖУЄ НКРЕКП)на 2018 рік на очікувану вартість 20 млн грн.(власні кошти), також очистка стоків (тариф затверджуєТЬСЯ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ), ТА теплова енергія (тариф затверджується на місцевому рівні) Відповідно до ч.4 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» ( далі-Закон) дія цього Закону не поширюється на випадки , якщо предметом закупівлі є товари , якщо ціни ( тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами. Закупівля електричної енергії, очистки стоків, теплова енергія виходить підпадає під саме такий випадок . Запитання :як в цьому випадку формувати план закупівель? 2. як проводити закупівлю? це буде переговорна чи напряму договір?3.Чи потрібно в даному випадку оприлюднювати звіт про укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» ( оскільки вартість предмета закупівлі перевищує 50 тисяч гривень)і сам договір?
Відповідь
17.11.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5457 / 5340
В листі від 15.07.2016 р № 3302-06/21890-07 в зазначено, що звіт про укладений договір оприлюднюється коли вартість предмета закупівлі в ДОГОВОРІ є більшою за 50 тис грн. Але у ряді періодичних видань наголошують, що звіт необхідно оприлюднювати коли загальна сума по коду перевищує 50 тис грн. Якщо ми закуповуємо різні види м"яса у різних постачальників, код 1511 (Комунальне підприємство) Курятина 20 тис Свинина 40 ти Яловичина 30 тис Сума по кожному конкретному договору менша 50 тис, але загальна сума предмету закупівлі по всім договорам 90 тис.
Відповідь
06.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4114 / 4166
Частина 3 ст. 21 Закону України "Про теплопостачання" визначає обов’язковою участь у конкурсі на закупівлю теплової енергії якщо теплопостачальна організація має свої теплогенеруючі потужності. Комунальне підприємство "Первомайськтеплокомуненерго" має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів). Чи обов'язковою є участь такого учасника у відкритих торгах, якщо завчасно відомо що Замовник відхилить таку тендерну пропозицію відповідно до ч.2 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
31.10.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4060 / 4056
Доброго дня! Наше комунальне підприємство є замовником, що здійснює свою діяльність в окремих сферах господарювання. 1. Ми плануємо придбати сталеві та поліетиленові труби. Підкажіть до яких кодів можна віднести ці закупівлі по СРV за ДК 021:2015? 2. Чи можемо ми за підсумками проведених допорогових закупівель та відкритих торгів укладати договори строком дії два роки? 3. Наше підприємство планує закупити хлор рідкий (на суму більше 1 млн. грн.) та сульфат алюмінію (на суму до 1 млн. грн.) . Обидві закупівлі відносяться до одного класу по СРV за ДК 021:2015 24310000-0 (Основні неорганічні хімічні речовини). Чи можемо ми здійснити закупівлю сульфату алюмінію, як допорогову? Дякуємо!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2