Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.09.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5038 / 4950
Якщо до місцевої локальної мережі лікарні, приєднан тількі : - газова котельня балансоутримувача( міська лікарня); - генераційне обладнання по виробництву теплової енергії з альтернативних джерел теплогенераційної організації. Чи повинен Замовник теплової енергії (міська лікарня) оголошувати відкриті торги? (ст. 21 ЗУ "Про теплопостачання). Чи вправі орган місцевого самоврядування, у підпорядкувані якої знаходиться міська лікарня, відмовити у встановленні тарифу на теплову енергію, розрахованого відповідно до ст. 20 ЗУ "Про теплопостачання", мотивуючи им, що суб'єкт господарювання повинен пройти процедуру відкритих торгів?
Відповідь
29.09.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5122 / 5218
Доброго дня! Допоможіть будь ласка у вирішенні даної ситуації. Теплогенеруюча організація має намір здійснювати діяльність з виробництва теплової енергії на автономній теплогенеруючій установці за середньозваженим тарифом відповідно до ст. 20 ЗУ "Про теплопостачання" для забезпечення потреб лікарні. Якщо лікарня укладе договір з даною організацією на приєднання генераційної установки до теплової мережі лікарні (абз.1 ст.21 ЗУ "Про теплопостачання"), 1. чи буде законне проведення переговорної процедури з в'язку з відсутністю конкуренції з технічних причин? Чи все одно потрібно буде проводити відкриті торги? 2. Чи не буде договір на приєднання генераційної установки до теплової мережі лікарні вважатися таким, що дає змогу ухилитися від процедури закупівлі відкриті торги?
Відповідь
28.09.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4462 / 4501
Доброго дня! Є питання стосовно правильності розрахунку строку «три роки після укладення договору про закупівлю», визначеного у п.5 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», при необхідності закупівлі додаткових аналогічних робіт. Так, за результатами відкритих торгів Замовником було укладено договір на закупівлю реставраційних робіт у вересні 2018 року строком дії до 31.12.2020 року. Виконання частини робіт за основним договором 2018 року буде перенесено на 2021 рік через недостатній обсяг фінансування. Якщо в ході виконання основного договору у 2021 році виникне потреба здійснити закупівлю додаткових аналогічних робіт, як правильно маємо обраховувати три роки після укладення договору про закупівлю: за календарними роками (з вересня 2018 року по вересень 2021 року) чи за бюджетними періодами (з вересня 2018 року по 31 грудня 2020 року)? Дякую!
Відповідь
26.09.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5750 / 5840
У 2020 році замовником укладено договір на виконання будівельного підряду із проведенням відкритих торгів на суму 11 мільйонів грн. Під час виконання робіт виникла необхідність у коригуванні проектно-кошторисної документації. Загальна ціна робіт після коригування проектно-кошторисної документації складає 13 мільйонів грн. Відповідно до умов коригованої проектно-кошторисної документації замовник повинен: 1. Зменшити ціну уже укладеного договору з 11 мільйонів до 8 мільйонів гривень (у зв'язку з тим що відпала потреба у частині закупівлі). 2. Укласти другий договір, з тим самим учасником, на додаткові будівельні роботи на суму 5 мільонів гривень. Відповідно до пункту 5 частини другої статті 40 Закон України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, зокрема, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Чи має право провести замовник переговорну процедуру та укласти договір на виконання додаткових робіт з тим самим учасником коли: -ціна основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера складала 11 мільйонів гривень, однак при коригуванні проектно-кошторисної документації повинна бути зменшена до 8 мільйонів гривень; - вартість додаткових будівельних робіт складає 5 мільйонів, що є менше ніж 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю (11 мільйонів гривень) укладеного за результатами проведення тендера, однак більша ніж 50 відсотків ціни основного договору після внесення змін до нього (8 мільйонів гривень) за результатами коригування проектно-кошторисної документації.
Відповідь
22.09.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5108 / 5105
Добрий день! Згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів. Питання: двічі відмінені процедури підряд чи у бідь-якій послідовності, наприклад перший раз у процедурі не було учасників, у другій були, але всі пропозиції відхилені, у третій також відсутні учасники. Чи можна в такому випадку застосувати переговорну процедуру?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2