Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.03.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1455 / 1486
Доброго дня! 09.02.2021 р. було оприлюдненно повідомлення про намір укласти договір за результатами проведених переговорів на закупівлю послуг з централізованого водопостачання та водовідведення з ПрАТ "АК "Київводоканал" (переговорна процедура скорочена). У встановленні терміни (до 01.03.2021 р.) не було підписано договір, тому 03.03.2021 р. було відмінено тендер. До 14.03.2021 р. триває період оскарження. Чи можна в період оскарження повторно прийняти рішення про намір укласти договір та почати переговорну процедуру?
Відповідь
03.03.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1222 / 1349
Доброго дня! До якого Код узгідно Єдиного закупівельного словника віднести "Грамоти"? (згідно нашого макету та на спеціальному папері)
Відповідь
03.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1022 / 1061
Добрий день! Вийшов з ладу двигун до сміттєвоза. потрібно провести негайну його заміну, так як вивіз сміття проводиться безперебійно. вартісь двигуна 150 тис. грн. чи можна укласти прямий договір так, як часу для проведення процедури немає. і що для цього потрібно.
Відповідь
03.03.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1113 / 1188
Добрий день. Підкажіть будь ласка таке: постачальник газу Івано-франківськгаз збут для додаткової угоди на зміну ціни по вже укладеному договору надає цінову довідку Львівської Торгово-просмислової палати, в примітках якої експерт маленьким шрифтом пише : "Експерт виходить з припущень , що інформація у довідці є достантньо правдивою ... Довідка не містить узагальнюючої інформації щодо рівня цін (рівня зміни цін) товару на внутрішньому ринку". У мене, Уповноваженої особи, питання: чи можна такий висновик, із такими "філософськими" твердженнями експерта приймати за основу для зміни ціни ?
Відповідь
03.03.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1244 / 1267
ПрАТ "Шепетівкагаз" являється підприємством, що надає послуги з розподілу природного газу в межах території м. Шепетівка та Шепетівського району на підставі ліцензії, що видана НКРЕКП. У статутному капіталі товариства відсутня державна або комунальна частка акцій, що перевищує 50 %. Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону, належать: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання, визначених частиною другою цієї статті, та відповідають хоча б одній з таких ознак: органам державної влади, органам влади Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування або іншим замовникам належить частка у статутному капіталі юридичної особи та/або суб’єкта господарювання в розмірі більше ніж 50 відсотків або такі органи чи інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі юридичної особи та/або суб’єкта господарювання чи правом призначати більше половини складу виконавчого органу або наглядової ради юридичної особи та/або суб’єкта господарювання; наявність спеціальних або ексклюзивних прав - прав, наданих у межах повноважень органом державної влади або органом місцевого самоврядування на підставі будь-якого нормативно-правового акта та/або акта індивідуальної дії, що обмежують провадження діяльності у сферах, визначених цим Законом, однією чи кількома особами, що істотно впливає на здатність інших осіб провадити діяльність у зазначених сферах. Не вважаються спеціальними або ексклюзивними права, що надані за результатами конкурсів (тендерів, процедур закупівель), інформація про проведення яких разом з критеріями відбору попередньо оприлюднювалася та була наявна у публічному доступі, можливість участі у таких конкурсах (тендерах, процедурах закупівель) не була обмежена та якщо надання таких прав здійснювалося на основі об’єктивних критеріїв. 2. Для цілей пункту 4 частини першої цієї статті діяльність в окремих сферах господарювання - діяльність, що здійснюється в одній або декількох із таких сфер: 1) забезпечення транспортування, розподілу, зберігання (закачування, відбору) та постачання природного газу на користь третіх осіб (замовників), видобутку природного газу та надання послуг установки LNG. Так як наше підприємство надає послуги з розподілу природного газу і є монополістом в м. Шепетівка та Шепетівського району і в ЗУ "Про публічні закупівлі" це чітко вказано, наявність ліцензії на здійснення діяльності з розподілу природного газу є спеціальним або ексклюзивним правом в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі"? Чи ПрАТ "Шепетівкагаз" є Замовником в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2