Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.11.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
704 / 750
Після проведення переговорів з учасником процедури, складаеться протокол переговорів. Даний протокол містить всю інформацію про хід проведення переговорів, кого запрошено як представника учасника, затверджується ціна на товар.В кінці протоколу зазначені уповноважені особи Тендерного комітету і представник учасника, з місцями для підпису. Чи дійсний протокол без підпису представника учасника? Та який Закон регулює порядок проведення переговорної процедури?
Відповідь
25.11.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
534 / 553
Законом України "Про здійснення публічних закупівель" встановлено, що Замовник зазначає в електронній системі закупівель про відкриття провадження у справі протягом наступного робочого дня з дня отримання інформації про відкриття такого провадження та номер такого провадження. Однак на сайті судової влади при відкритті провадження можливо побачити лише номер справи, а номер провадження не визначено.Отже, номер провадження не можливо вказати протягом наступного робочого дня з дня отримання інформації про відкриття такого провадження у зв'язку з його відсутністю. Яким чином замовнику виконувати зазначену вимогу України "Про здійснення публічних закупівель"?
Відповідь
25.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
617 / 653
Умови: 1. Категорія замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремій сфері господарювання, зазначене в п.4 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VIII (в редакції 114-IX) (далі – Закон). 2. Абз.2 ч.1 ст.4. Закону – Річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються замовником в електронній системі закупівель протягом п'яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього. 3. п.11 ч.1 ст.1. Закону – замовники - суб'єкти, визначені згідно із статтею 2 цього Закону, які здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до цього Закону. 4. Лист Мінекономіки https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F24218-06 від 10.04.2020 №3304-04/24218-06 “Щодо організації закупівельної діяльності замовника” розкриває питання, зокрема «Хто повинен затверджувати річний план закупівель?», де зазначено: «…виходячи зі змісту статті 11 та розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” нової редакції Закону, оскільки відповідальною за процедури закупівель є уповноважена особа та тендерний комітет, то їх планування та оприлюднення здійснюється уповноваженою особою або тендерним комітетом. При цьому оскільки відповідальною за організацію та проведення спрощеної закупівлі є уповноважена особа, планування та оприлюднення таких закупівель буде здійснювати виключно уповноважена особа. Водночас замовник самостійно в Положенні про тендерний комітет та уповноважену особу визначає функціональні обов’язки таких осіб». 5. Враховуючи усі потреби, великі обсяги закупівель, розподіл повноважень та необхідність оперативно вносити зміни до Річного плану закупівель, відповідно до норм Закону, на нашому підприємстві створено тендерний комітет для проведення процедур закупівель та визначено уповноважені особи. 6. Законодавчо не встановлено вимог про не можливість покладання на уповноважену особу обов’язків з огляду на їх спеціалізацію в закупівельному процесі (організація/планування закупівель та безпосереднє проведення закупівлі). Питання: Чи має право Замовник своїм розпорядчим документом, для контролю коректності меж застосування Закону, враховуючи загальну потребу за кожним предметом закупівлі, та для централізації плану закупівель Замовника, визначити уповноважену особу (всього визначається потреба Замовника у більше трьох УО з окремим функціоналом), котра буде відповідальною виключно за організацію планування, внесення змін до річного плану закупівель Замовника, його затвердження та оприлюднення (абз.2 ч.1 ст.4. Закону)?
Відповідь
25.11.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
520 / 546
avatar Чим ми можемо допомогти? 22 листопада поточного року набрали чинності зміни до Закону України «Про публічні закупівлі», внесені Законом України «Про внесення змін до статті 17 Закону України “Про публічні закупівлі” у зв’язку з прийняттям Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень”» від 3 листопада 2020 року № 954-IX. В зв’язку із внесеними змінами до пунктів 5 та 6 частини 1 статті 17 чи потрібно вносити зміни до тендерної документації, якщо закупівлю оголошено до 22.11.2020 року?
Відповідь
25.11.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
783 / 870
Звертаємось до Вас з приводу наступного: Чи необхідно вимагати від Учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» при проведенні переговорної процедури закупівлі Замовником відповідно пункту 2 частини 2 статті 40 цього Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2