Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
826 / 831
Просимо надати консультацію щодо наступного. У відповідності до п. 2 ч. 1 ст. 10 Закону оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю опрлилюднюється в електронній системі закупівель не пізніше ніж за ШІСТЬ робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій. Згідно п. 9 ч. 3 ст. 14 Закону в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 Закону, обов’язково зазначаються:кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж П’ЯТЬ робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель). Який строк між оприлюдненням оголошення про проведення спрощеної закупівлі в системі та кінцевим строком подання пропозицій: п'ять чи шість робочих днів?
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
861 / 821
Добрий день! Прошу надати роз'яснення з питання: чи завершуються допорогові закупівлі, що не були завершені станом на 19.04.2020 у Порядку, що діяв раніше (згідно з Наказом ДП "Прозорро" №10 від 19.03.2019)?. Чи є підстави для відміни таких закупівель?
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
901 / 915
місцевим бюджетом виділено 140,0 тис.грн.на друк книжок місцевих авторів(три автори,планується укласти три договори під одним кодом:20,0 тис.,50,0 тис.та 70,0 тис.грн.)між авторами та виконавцем робіт укладено договори про передачу майнових прав на твір.Чи не буде порушенням при проведенні допорогової закупівлі відмова іншим учасникам пропозицій,зважаючи на те,що укладені вищезазначені договори по передачі майнових прав з конкретним виконавцем робіт?Дякую.
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
871 / 808
Доброго дня, як бути з допороговими торгами(від 50 тис.грн.до 200 тис.грн.), які розпочаті до 19.04.2020 р. та станом на 19.04.2020 р. не завершені? Потрібно їх відміняти? З повагою, Алєксандрова Т.О.
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1181 / 1104
До набрання чинності нової редакції Закону України “Про публічні закупівлі”, в березні 2020 року були оголошені допорогові електронні закупівлі, очікувана вартість кожної від 50 тис.грн. Переможців електронних допорогових закупівель вже визначено. Рішення про визначення переможців оприлюднені в системі ПроЗорро. Наразі договори з переможцями в процесі погодження та підписання. Постачальники готують поставки (деякі товари спеціально замовляли під замовника). Відповідно до частини 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону: “Процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону”. Відповідно до частини 1 статті 12 попередньої редакції Закону, процедурами закупівель є: відкриті торги; конкурентний діалог; переговорна процедура закупівлі. Вартісні межі для процедур закупівель становлять від 200 тис.грн для товарів і послуг і від 1,5 млн грн для робіт. Також введено поняття спрощеної закупівлі з межами від 50 тис.грн до 200 тис грн для товарів і послуг і від 50 тис.грн до 1,5 млн грн для робіт. Разом з тим “порядок, що діяв до введення в дію цього Закону” існував і для допорогових закупівель (Наказ 10 ДП ПроЗорро від 19.03.19). Також на авторизованому майданчику системи ПроЗорро (Zakupki.Prom.Ua), де були розміщені оголошення про проведення зазначених вище електронних допорогових закупівель вказано: “Ця закупівля створена до 19.04.2020, тому проводиться згідно з попередньою редакцією Закону "Про публічні закупівлі"" Враховуючи вищевикладене, а також те, що закупівлі знаходяться вже на стадії підписання договорів з переможцями (яких вже було визначено, рішення оприлюднені), просимо надати роз’яснення: чи можемо ми завершити електронні допорогові закупівлі, які були розпочаті до набрання чинності нової редакції Закону, за порядком, який діяв до 19.04.20?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2