Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.12.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
748 / 744
Добрий день. Спрощенна закупівля. Учасників 2-ое. Розкриття пропозицій відбулось 09.12.2020р. Розгляд пропозиції 1-го учасника тривав 5 робочих днів (згідно з ч.11 ст.14 Закону). Пропозиція 1-го учасника була відхилена (п.1 ч.13. ст..14 Закону) шляхом прийняття рішення 16.12.2020 року, тобто на 5-тий робочий день. Інформацію про відхилення пропозиції у вигляді Протоколу про відхилення було оприлюднено 17.12.2020, тобто на наступний день (згідно з ч.9 ст.10 Закону та ч.14 ст.14). Згідно з ч.12. ст.14 Закону найбільш економічно вигідна пропозиція визначається електронною системою закупівель автоматично, тобто 17.12.2020 розглядається наступна пропозиція учасника. 2-ий учасник був визнаний переможцем (протокол рішення уповноваженої особи від 24.12.2020 та повідомлення про намір від 24.12.2020р) в електронній системі закупівель на 5-й робочий день – 24.12.2020 р. Тобто, з дня визначення електронною системою закупівель відхилення 1-го учасника до дня акцепту 2-го учасника пройшло 5 робочих днів, а з дня прийняття рішення про відхилення 1-го учасника до акцепту 2-го учасника пройшло 6 робочих днів. Має місце порушення строків розгляду?
Відповідь
24.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
668 / 676
Доброго дня. Згідно ч. 1 Статті 2. Закону До замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону, належать: 3) юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів. Дайте відповідь будь ласка, чи є Публічне акціонерне товариство Мотор Січ (код ЄДРПО 14307794) замовником в розумінні закону. АТ «Мотор Січ» отримує кошти з Національної служби здоров’я України згідно Договору № 0000-62H5-M000 про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Чи потрібно здійснювати закупівлю товарів/робіт та послуг за кошти отримані від Національної служби здоров’я України з використанням системи Prozorro?
Відповідь
24.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
612 / 640
П. 4-1 Постанови КМУ від 11.10.2016 "Про ефективне використання державних коштів"(у редакції Постанови КМУ від 16.12.2020 № 1266) визначено: "Головним розпорядникам бюджетних коштів (розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня), суб'єктам господарювання державного сектору економіки з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів забезпечити..." Прошу надати відповідь: чи розповсюджується ця норма на головних розпорядників (розпорядників нижчого рівня) коштів місцевого бюджету? А також пояснити: чи розповсюджується ця норма на отримувачів коштів місцевого бюджету?
Відповідь
24.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
609 / 617
В 2014 році мені встановили 1 категорію економіста. Маю відповідну освіту і працювала економістом, спочатку 2 категорію встановили, а через два роки 1 категорію. При звільненні в тудовій не було зроблено такий запис про присвоєння категорії. На сьогодні на іншій роботі кажуть, що підставою встановлення окладу по 1 категорії економіста може бути тільки запис в трудовій, а витяг з наказу про встановлення категорії може бути підставою для встановлення оклада економісту 1 категорії? В трудовій вже є записи, після того як звільнилася з підприємства, де була встановлення 1 категорія економіста. Проконсультуйте, що можно зробити в даній ситуації. Дякую.
Відповідь
23.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
666 / 694
17.11.20202 р. були прийняті зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі – Закон), якими встановлено процедури реорганізації органів місцевого самоврядування базового та субрегіонального (районного) рівня, обумовлені змінами у адміністративно-територіальному устрої України. На підставі цього Закону у власність територіальних громад, території яких визначені розпорядженнями КМУ від 12.06.2020 р. (далі – «сформовані громади») мають бути передані за місцем знаходження (див. п. 6-1, п. 6-2, абз. 4 п. 10 розділу 5 Закону): 1) нерухоме майно, титульним власником якого були територіальні громади, території яких включено до складу сформованих громад, а також індивідуально визначене майно (речі), призначені для обслуговування відповідних об’єктів нерухомого майна і пов’язані з цим майном спільним призначенням (у тому числі у зв’язку із здійсненням відповідних повноважень або наданням послуг); 2) права засновника (учасника) юридичних осіб, заснованих територіальними громадами, що увійшли до складу сформованих громад; 3) нерухоме майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад районів (тобто титульним власником якого є районні ради), а також індивідуально визначене майно (речі), призначені для обслуговування відповідних об’єктів нерухомого майна і пов’язані з цим майном спільним призначенням (у тому числі у зв’язку із здійсненням відповідних повноважень або наданням послуг) – відповідно до розмежування видатків між бюджетами, встановлених Бюджетним кодексом України; 4) права засновника (учасника) юридичних осіб, заснованих районними радами, – відповідно до розмежування видатків між бюджетами, встановлених Бюджетним кодексом України. Значну частину перелічених вище об’єктів та права засновників відповідних комунальних закладів (підприємств, установ) необхідно передати сформованим територіальним громадам до 01.01.2021 р., оскільки з цього моменту районні ради та ради розформованих територіальних громад не матимуть права здійснювати видатки на їх утримання. Зважаючи що зміни до Закону набули чинності лише 06.12.2020 р., зараз сільські, селищні та міські ради, а також районні ради, перші вибори у яких відбулися 25.10.2020 р., тільки розпочали процедури передачі та переоформлення прав на відповідне майно. У зв’язку із чим виникає низка запитань, пов’язаних із забезпеченням енергоносіями, харчуванням та іншими необхідними товарами та послугами комунальних закладів, установ та організацій, в умовах одночасної зміни назви, підпорядкування таких юридичних осіб, а також заміни розпорядників необхідних для закупівель коштів та початком нового бюджетного періоду. Зокрема:5) чи може новий розпорядник коштів місцевого бюджету у січні 2021 року, і якщо так - то у яких випадках (за дотримання яких умов), забезпечити організацію закупівель закладами, установами та організаціями, що мають бути передані у власність сформованих територіальних громад, за спрощеною закупівлею або без застосування процедур відкритих торгів, для того, виключно на період здійснення державної реєстрації та оприбуткування у нових власників/балансоутримувачів відповідного майна чи об’єктів майнових прав?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2